Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Na jó, van itt olyan ember...

Na jó, van itt olyan ember aki szeretne beszélgetni egy másik emberrel de egyszerűen nem talál sehol?

Figyelt kérdés
tényleg mindegy miről, csak beszélgetni. inkább a problémásabbakra, a kirekesztettekre gondolok, de itt nyilván amúgy is ők vannak többségben. és nincs is ezzel semmi baj, biztos jó fej vagy, csak próbáld meg. miért ne. mert nincs kedved? oké akkor hagyjuk. de ha van, és tegyük fel hogy van, akkor? akkor már miért ne?? oké, túl sok szöveg. szóval 24/f

#beszélgetés #magány #vicc #egyedül fogok megdögleni
2014. dec. 3. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem az a bajom h túl sokan akarnak beszélgetni velem és néha nem tudok miről és csak némán nézzük egymást :O

Igazából azért írtam rád h ha akarsz én szivesen beszélek veled. Csúnyán mutatnak a címszavaid. Senki nem érdemli meg h így érezze magát. Mi a probléma veled? 19/f

2014. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!