Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megnéztem a mereana mordegard...

Megnéztem a mereana mordegard glasgorv nevű videót és most depressziós lettem?

Figyelt kérdés
olvastam róla hogy akik megnézték azok kivájták a szemüket stb.de szerintem nem volt ijesztő egyáltalán csak szédülök tőle rosszul érzem magam és szomorú vagyok mit tegyek?

2014. dec. 4. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nőj fel?
2014. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bebeszéled magadnak.

A videót már letárgyalták, a férfit megtalálták és az bevallotta, hogy az egész egy átverés volt.

2014. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ez nem a Kör c. horror...ez a valóság :)
2014. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hali! Nemtudom hogy valaki foglalkozik - e még ezzel a sztorival, de tegnap olvastgattam... Az egyik magyar youtube - os irnyító csapatból valamilyen Richárd magyarázta el hogy az a férfi (aki a videón van) a videóért kapott pénzt. Úgy mintahogy néhány híres videósnak szerződése van a youtubbal a vidikért, úgy kapta ő is a " bevételt". Csak egy probléma volt, hogy az emberek egy egyszerű viditől amiben egy Orbánra hasonlító pasas néz és vigyorog, aztán jönnek valami fúrószerű hangok nem fognak beindulni az emberek és bátorságpróba ként megnézni a videót... Ezért találták ki ezt a háttérsztorit hozzá, ami persze NEM IGAZ! Úgyhogy ezt a depresszió dolgot csak szervezeted képzeli be magának. Remélem érthető voltam :) Tehát a videó csak egy nagy kamu kész Ennyi :D
2014. dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!