Más is érez így?!

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem érzem magam semmiben sem jónak. Akármennyire is próbálom magam keresni, nem tudom miért vagyok itt, mi a szerepem ebben az egészben. Mióta élek így érzek. És semmi nem segített eddig.

2014. dec. 15. 00:57
 1/4 Vidékibringás válasza:

Nekem, ha hasonlo érzésem van akkor mindig Chopin-t hallgatok, vagy olvasok egy kis Boris Vian-t. Hatalmas figura, jo könyvei vannak, nem ilyen olvashatatlan nyálas firkálmányok. Van amelyik könyve nehezen indul be, de érdemes folytatni akkor is! Pl.: És mindez a nők miatt.


Előtte soha nem olvastam semmit..kötelezöket sem, de ez az iró megfogott.


Zeneileg is inkább a heavy metal és rock jön be, de ilyenkor a komolyzene csodákra képes :)

2014. dec. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam. Sokáig kerestem azt, amiben igazán jó vagyok, és élvezem is. Nem tudom te milyen idős vagy, de nekem meg kellett várnom a 21. életévemet, hogy egyáltalán elkezdhessem azt a tevékenységet, amitől végre valakinek érezhetem magam, és végre úgy érzem, hogy valami hasznosat teszek. Igazából ez csak egy hobbi, amit már rengeteg éve űzök. Még egészen fiatal koromban nagy álmom volt, hogy híres DJ legyek. Olyan 13-4 évesen kezdtem el foglalkozni zenével, zenéléssel. Itthon gyakoroltam, soha nem publikáltam semmit, és soha nem játszottam közönség előtt. Idén nyáron felvettem a kapcsolatot 1-2 emberrel, akik jártasak a szakmában, és tudnak segíteni, illetve szoktak bulikat szervezni. November végén megvettem életem első dj pultját, és azóta ott tartok, hogy most szombaton lesz az első fellépésem. Szóval a lényeg, hogy sok év kellett hozzá, hogy kiforrjon ez az egész. Kitartás, túl fogsz esni ezen a korszakon, és meg fogod találni azt, amiben igazán jó vagy, és igazán élvezed.
2014. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves második válaszoló.


Kívánom hogy érj el mindentm amit csak el lehet, és legyél nagyon sikeres! :)

2014. dec. 19. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm, neked pedig sok sikert ahhoz, hogy megtaláld azt, amiben jó vagy :)
2015. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!