Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ha elkezdek...

Szerintetek ha elkezdek sportolni és főiskolás anyagokat tanulni és egyre több pénzt keresni akkor ezzel jobb életem lesz? Ezektől boldog leszek?

Figyelt kérdés
Jelenleg sima érettségim van, többnyire kettes hármas eredménnyel.Nem sportoltam soha semmit. 90 kg vagyok.Fiú 18 éves.Munkám sincs még. Azt tervezem hogy munkát szerzek magamnak és a pénzemet sportolásra költöm, mondjuk mma ketrecharc és vívás.Ezek érdekelnek.Csak a munkával is az a gond hogy nehezen szólalok meg társaságban,lámpaláz tudjátok ilyenek és nagyon ragyás a fejem tiszta pattanás.

2014. dec. 15. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Előbb kezd el félre tenni a pénzt és ne kapásból elkölteni...

A sport lelkileg mindenkire jó hatással van, így valószínűleg jobban éreznéd magadat.

2014. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen eredménnyel igen, nem valószínű,hogy a fejedből fogsz megélni. A sportolással való komoly foglalkozás így mégjobb ötletnek bizonyul. Ha elkezdesz rendesen edzeni, kisportoltabb tested lesz, ez pedig egyértelműen megnöveli az önbizalmadat. Ásd bele magad a helyes táplálkozás témába is. Ha rendesen táplálkozol, a ragyák is eltűnnek majd. Ez nem egy vagy két hónap alatt fog megvalóulni, de már enyi idő alatt is eléhetőek gyökeres változások. Sok sikert!
2014. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!