Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem fogok alárendeltje lenni...

Nem fogok alárendeltje lenni egy férfinak. Jól gondolom, hogy jobb, ha nekem nem lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem akarok alárendeltje lenni a férfinak. Lilith példáját követem!

Ez már gyerekkorom óta megfogalmazódott bennem, mikor meséltek nekem a kapcsolatokról. Undorodom az alárendeltségtől,amit rabszolgaságnak gondolok.

Azt gondolom, hogy nekem nem is való az ilyesmi.

Jól gondolom vagy sem?!

Igen, vagy nem válaszokat várok!



2014. aug. 23. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Kedves első válaszadó!


Pontosan azt írtad amit én akartam.

Ki az a lili?? Mindegy, nem is érdekel, biztos valami istentelenül ostoba ember lehet..

Kérdező, nem tudom mennyi idős vagy, de helyesen teszed ha bezárkózol, és soha senkinek nem leszel az alárendeltje. Nem kell az te ostobaságodat is tovább reklámozni..

2014. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

Rosszul gondolod.

Nem kell feltétlen alárendeltnek lenned.

Normál esetben egyenjogú vagy a pároddal és együtt, egymás mellett éltek, nem alá és felé rendelt viszonyban!

De ahogy az első hozzászóló is írta, ha ennyire szögletes a látásmódod és nem vagy nyitott a más helyzetekre, akkor ne akarj kapcsolatot inkább tényleg.

Csak megőrjítenéd a párod...

29/F

2014. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nézzetek utána ki az a Lilith és akkor írjatok.

Ádám eltitkolt felesége.

2014. aug. 23. 15:20
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Miért kéne alárendeltnek lennie bármelyik félnek egy kapcsolatban? Honnan veszed, hogy alá kéne rendelned magad a másik félnek?
2014. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És most kérdezzük meg ki az az Ádám?
2014. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Idézet a wikipédiáról: "[Lilith] Ott minden nap több ezer keveréklénnyel egyesült és több ezer gyermeket nemzett velük."


Kérdező, hajrá, sok sikert!

2014. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Rosszul gondolod, azért mert (esetleg) szűkebb/tágabb környezetedben azt láttad, hogy a férfit a felesége kiszolgálja miközben semmit nem tesz csak tv-t néz, sörözik és hízik, abból nem következik, hogy mindenki így él...

Abból gondolom hogy környezetedben láthattál valamit erre vonatkozóan, mert gyerekkorodban alakult ez ki benned...

Mivel ezt láttad, azt feltételezed hogy a férfiak döntő többsége ilyen.

2014. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lilith egy sumér istennő, semmi köze Ádámhoz. Az csak belemagyarázás.
2014. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kalciferol válasza:

"Ez már gyerekkorom óta megfogalmazódott bennem, mikor meséltek nekem a kapcsolatokról."

Miért Te nem láttál magad körül kapcsolatokat és ezért mesélni kellett róluk?

A kapcsolatok nem egyenértékűek a rabszolgasággal, sőt nem is jelentik azt és az alárendeltség sem definiálja a kapcsolatokat.

Szerintem jobb ha lesz egy kapcsolatod, amiben kölcsönös a tisztelet.

2014. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én az ellentéted vagyok. Olyan férfi, aki nem akar uralkodni egy nőn, hanem azt szeretné, ha a nő uralná őt. :) Ráadásul szerintem ez szexi... tudom beteges.


25/F

2014. nov. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!