Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok? Olyan problémám...

Mit gondoltok? Olyan problémám lenne, hogy mostanában tényleg sokat tanulok, meg minden, és komolyan értem is az anyagot, nem szoktam stresszelni. Erre, szinte minden dolgozatomat elrontom. És úgy egyébként is, nem sikerülnek a dolgok mostanában.

Figyelt kérdés

Kiegyensúlyozottnak vélem magam,talán néha kissé rendetlennek,nincsenek családi problémák,vagy ilyesmi,viszont nem vagyok szociális egyéniség.Barátaim persze vannak.

17/F


2014. dec. 16. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért tanulsz sokat? Illetve, miért éred azt, hogy sokat kell tanulnod? Mit érzel dolgozat írás közben? Mennyire tudsz koncentrálni a doga írásra? Ha nem tudsz, akkor miért nem, mi kavarog benned?

Mik nem szoktak dolgozatíráson kívül sikerülni?

Hogyan éled meg ezeket a kudarcokat?

Történt-e bármilyen (!) változás az életedben?

2014. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
éred helyett : érzed (#1)
2014. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tate fan girl válasza:
Szia, nekem is voltak hasonló bajaim, ha a barátaim kikérdeztek az anyagból mindent tudtam mert tanultam rá és egy két tantárgyat kivéve majdnem az összeset szeretem. Nekem az volt a problémám, hogy dolgozatnál izgultam és addig gondolkaztam a válaszon, hogy végül a jó választ (amit eleve tudtam csak rá stresszeltem, hogy az e) kitöröltem és a rosszat írtam helyette. A nevelőapum azt mondta, hogy írjam le ami szerintem helyes és menjek tovább,azon már ne is gondokozzak, mert ha igazán megtanltam akkor jó lesz ha nem akkor hiába ülök rajta egész órán akkor sem fogom tudni a választ. Úgyhogy szerintem csak írd ahogy tudod és ne is nézz vissza, lesz ami lesz. Ha pedig így sem lesz jó akkor a tanulással lesz a gond, valahogy máshogy kéne tanulni.
2015. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!