Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti melyiket itélitek el...

Ti melyiket itélitek el jobban, a füvet vagy az alkoholt?

Figyelt kérdés

Miért?

Kort írjatok légyszi.

Én az alkoholt itélem el, 20 vagyok.


2014. dec. 18. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. A fű és az alkohol semmit nem tehet arról, hogy fogyasztják az emberek.

Alkoholt lehet kulturáltan is fogyasztani, s élettani hatása ez esetben nem káros az egészséges szervezetre, nem rombolja a személyiséget.


Az alkohollal, s mindenféle kábítószerrel visszaélőket sem ítélem el, csak sajnálom. Fel nem mentve a személyt, meggyőződésem, hogy össztársadalmi hiba az, ha valaki ezekhez nyúl.

2014. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az embereket itélem el, akik felelőtlenül használják őket.

Mindkettő lehet hasznos és jó hatású ha megfelelően használják őket. Az árokban fetrengő részeg disznókat, meg a félvakon botorkáló totál betépett idiótákat kell elitélni.

2014. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Átformálom a kérdést.

Azt itélitek el jobban, aki minden nap vedel, vagy aki minden nap szív?

2014. dec. 18. 14:59
 4/21 Wadmalac ***** válasza:

Egykutya.

Az önpusztítás bármelyik módja hülyeség.

2014. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Még soha sem hallottam róla, hogy valaki beszívva megverte volna a lányát vagy a feleségét, de olyat, hogy részegen már sokszor.
2014. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Wadmalac ***** válasza:

"Még soha sem hallottam róla, hogy valaki beszívva megverte volna a lányát vagy a feleségét"

Olyat sem, hogy beszívva xarrá törte a kocsit?

2014. dec. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ritkábban, mint azt, hogy részegen ;)
2014. dec. 19. 11:43
 8/21 Wadmalac ***** válasza:

"Ritkábban, mint azt, hogy részegen ;)"

Az arány onnan is származhat, hogy maga az alkohol nem tiltott, nem? :)

2014. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Vagy onnan, hogy egy részeg sokkal kevésbé van magánál, mint egy betépett ember. Gondolom nem próbáltad még a füvet, nem is kell, de én már próbáltam, és elhiheted, hogy betépve sokkal de sokkal megfontoltabb vagy, mint részegen. Igaz, nem olyan jók a reflexeim, mint tisztán, de olyankor nem faktorkodik, nem húzza 180-nal bent a városban. Én az alkoholt szinte teljesen eldobtam, csak akkor iszok, amikor különleges alkalom van, pl. ünneplünk valamit, vagy szülinap van, de akkor is csak kulturált mennyiséget. Inkább betépek, és röhögök a sok részeg marhán, aki hülyét csinál magából...
2014. dec. 19. 12:32
 10/21 anonim ***** válasza:

Alkoholt is lehet kulturált mennyiségben fogyasztani!

Én is láttam már betonra betépett füveseket, akik egyenesen nem tudtak menni.

2014. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!