Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért olyan nagy bűn ez,...

Miért olyan nagy bűn ez, hogy15 évesen próbáltam már kabitoszert, füvet, alkoholt? 15/l

Figyelt kérdés
Volt jo pàr alkalom,hogy alkoholt ittam és elég részeg lettem a végèn.De nagyon semmi hülyeséget nem csináltam és másnap mindenre emlékeztem.Drogokbol 3 fajtát próbáltam de abból csak az eki volt aminél éreztem is valamit.A speed meg a spuri szinte semmit nem ért.Fuvezni kb 2-3 alkalommal fuveztem,de mindig csak pàr slukkot.oke megértem,hogy ez nem egészséges meg stb.de hàt nem haltam bele.fiatal vagyok.miért akkora bűn?emellett egyébkènt 4-es 5-ös tanuló vagyok.

2014. ápr. 6. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Azert, mert a fuvon es az alkoholon kivul a tobbi felelotlenseg.
2014. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

hát azért azt elképzelheted, hogy a szüleid ennek nem örülnek, nem kell ezen csodálkozni

na meg illegális a kábszerfogyasztás, alkoholt meg nem véletlenül nem adnak ki 18 alatt


véleményem szerint érthető, mert kíváncsi vagy, de ez akkor elfogadható, ha azt mondod, hogy kipróbáltad, és az életben többet nem akarsz kábítószerezni, és alkoholt is hanyagolod még pár évig, utána is csak mértékkel

2014. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Mert azt gondolod hogy semmi bajod nem lehet tőle és újra és újra beveszed az ekit.
2014. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem bűn,ha csak kipróbáltad,nem esett bajod és nem is tettél semmi rosszat.Legalább rájöttél, hogy felesleges ilyeneket használni.
2014. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Büszke lehetsz magadra! Mindenki volt fiatal, de ez nem mentség! 20 éves vagyok és se 15 évesen se most se máskor nem próbálnám ki, mert full fölöslegesnek gondolom! Nem érzem, hogy ezáltal kevesebb lennék azoktól, akik kipróbálták vagy használták..sőt!

Igazából úgy vagyok vele, hogy mindenki azt csinál az életével, amit akar, de soha nem fogom fel, hogy miért jó? Mi vesz rá arra, hogy kipróbáld??

2014. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
89%

Nem bun,csak nem ez a pelda. Fiatal vagy,majdnem mindenki kiprobalja az ilyesmit,semmi bajod nem lett,nem csinalsz ilyet tobbet,nem haltal bele. Plane nem nagy bun,ha emellett jo tanulo vagy.

Johet a lepontozas,kedves valaszolok,koszonom.

2014. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Még később 17-18 éves korodba miket fogsz kipróbálni...
2014. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Ez a te életed, úgy alakítod, ahogy akarod. Nem bűnnek, inkább felelőtlenségnek nevezném. Nagyon sok függőség ilyenkor veszi kezdetét, és hiába vagy közelebb a 18-hoz, mint a 10-hez, még nem vagy felnőtt. És manapság már sok ilyen van, de idővel mindennek érezni fogod a következményét. Attól, hogy ezt látod a világból, nem kell ezt csinálni! Szíved joga, én nem szólhatok bele, csak ha már ki akarod őket próbálni, tedd mértékkel (szerintem). Fiatal vagy, ilyenkor próbálnak ki a legtöbb mindent, de azt is vedd bele, hogy fejlődik még a szervezeted.
2014. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Mert 15 éves gyerek vagy, és nem részegre kéne inni magad és füvezni.


Majd 25-35 évesen egy vén drogos/piás leszel, ha nem állsz le. Ez aztán életcél, hogy 15 éves gyerek piál, drogozik. Gratula! Szegény szüleid!

2014. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
SAz alkoholon meg a fűn kívül a többit csak egyszer próbáltam.Azt most nem is tervezem,hogy többször kipróbáljam.Az a helyzet,hogy apammal nem nagyon tartom a kapcsolatot.anyam meg a nevelo apam nevelnek.Tudom,hogy nem lennének rám büszkék ha megtudnak ezeket,de hàt egyszer élünk,istenem.Nem leszek egy drogos csöves,mert elég jol tanulok és fel is vettek egy erős középiskolába:)
2014. ápr. 6. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!