Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már olyan veled, hogy...

Volt már olyan veled, hogy hangosan zokogtál, mert már nem tudtad visszafogni magad?

Figyelt kérdés
Velem ma történt a suliban. Szakított velem a barátom és egyszerűen kitört belőlem:( Tiszta gáznak éreztem... Tényleg gáz? Nem hiszti volt, hanem igazi sírás, mert nagyon fáj, hogy szakított velem 18/l
2010. febr. 2. 15:19
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

dehogy volt gáz! a barátod bolt szemét mert a suliban szakított veled!! érthető h sírtál

nem sajnállak,mert jobb is h megszabadultál egy ilye embertől!!!

2010. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Szia. Nem szemétségből az iskolában tette, hanem azért, mert csak itt tudunk találkozni. (Vakok iskolája, Ő a állami gondozott) Máshol nem tudunk összefutni, mert vakok vagyunk (beszélő számítógéppel írok.)
2010. febr. 2. 15:38
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ám miért szakított veled?
2010. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok durkálni a magánéletedben csak kérdezem, mert talán tudok segíteni
2010. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi, remélem tudsz segíteni. Ez egy bonyolult sztori. 3 éve együtt voltunk, de anyukám egyfolytába azon mesterkedett, hogy hogyan tudna elválasztani minket egymástól. Addig-addig feszítette az idegeinket, amíg a barátom azt mondta, hogy nem bírja tovább, hogy anyukám közénk áll és kimondta, hogy vége.... Hogy' tudnám rávenni, hogy visszajöjjön hozzám? Nagyon kiborultam:( De Ő is.... Akkor miért szakított? Nem értem...
2010. febr. 2. 15:52
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
igen velem is volt már:( egyébként sajnállak:( de ha szereted a barátod akkor beszéljétek meg:) sok sikert
2010. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Szia. Jujj.... Az nem jó. Igen, mindennél jobban szeretm, én próbálom vele megbeszélni, de Ő alig mond valamit:(
2010. febr. 2. 16:41
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először anyukáddal beszélj! Bár gondolom már sokszor megtetted, de most látná, hogy mennyire kikészültél,és hogy mennyit jelent neked az a srác. És ha jobb belátásra térítenéd, akkor barátod is lehet adna magatoknak még egy esélyt. :)
2010. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt.
2010. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Szia 5. válaszoló. Az a baj, hogy már rengetegszer próbáltam vele beszélni, de nem lehet... A szavamba vág, nem hagyja, hogy elmondjam, amit szeretnék. Teljesen lenyom:( Nem mondhatom meg neki, hogy szakított velem a barátom, mert ez volt a célja és nem szeretném, hogy örüljön, meg még belénk is rúgjon. Már 3 éve együtt voltunk.... Anyukám már két éve szórakozik velünk, ahhoz képest elég jól bírtuk, a kapcsolatunk is. Mostanra telt be a pohár a barátomnál és azt mondta, hogy nem bírja tovább és legyen vége:((((( Én akkor sem értem a döntését, hiszen nem szakítani kell egy ilyen helyzetben, hanem türelmesnek lenni!!! Basszus.... Nemsokára itt a Valentin nap:((( Bízom benne, hogy észhez tér a barátom és rájön, hgoy elhamarkodta a döntést, ami ráadásul nem is volt jó.... Köszi a választ.
2010. febr. 2. 17:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!