Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon gáz, hogy úgy tanulok,...

Nagyon gáz, hogy úgy tanulok, hogy teljes mértékben beleélem magam az anyagba, és hangosan úgy mondom el mintha órát tartanék?

Figyelt kérdés
Sőt még van egy kis táblám,ami igazából nem az,de én annak használom,és oda is szoktam kulcsszavakat felírni.Ja és 18 éves vagyok.Amikor kisebb voltam akkor is így tanultam,tanár akartam lenni,és most ez a tanulási módszer megragadt bennem.Sőt még élvezni is szoktam,ha olyat kell tanulni ami érdekel.Persze azért kismackókat nem ültetek az ágy szélére=).
2010. ápr. 20. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem nem az.így legalább megmarad benned az anyag.és ha élvezed mégjobb:)
2010. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz? simán örülj, hogy neked legalább van rá módszered:)
2010. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tiszta én! :D Perzse én kisebb koromban, oylan alsós vagy hatodikig.Úgy csináltam, mintha én tanítanék és közbe az anyagot is megtanítottam(persze csak akkor ha egyedül voltam itthon:D) sztem jó móka lehet még most is, bár lehet kicsit furi h még ennyi idősen így csinálod:) nem gondolkoztál azon h tanítói pályára menj?
2010. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm megtudta és kinevetett=)

Amúgy gondolkoztam a tanári pályán,ehhez és az egészségügyhöz állok a legközelebb.Legszívesebben anatómiát tanítanék=)

2010. ápr. 20. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó. :D Örülj neki, hogy legalább megtanulod. Én utálok tanulni, nem is tudok normálisan megtanulni semmit. :S
2010. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos? Nem gáz! Egyáltalán, sőt jó!
2010. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár nekem lett volna hasonló módszerem, akkor lehet akár még diplomám is
2010. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó, ha vannak olyan barátaid, osztálytársaid, akik nehezebben tanulnak, nekik megtaníthatnád az anyagot. Egy délután összeültök, és így mindannyian tanulhattok :)
2010. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!