Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokan mondják, hogy tudatosan...

Sokan mondják, hogy tudatosan éljük az életünket. De mennyire tudatosan?

Figyelt kérdés
Hol van az a szint, ahonnantól már a dolgokat hagynunk kéne maguktól menniük? Hogy érdemes kitűzni ezt a célt a gyakorlatban, hogy teljesíthető legyen?

2014. dec. 23. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:
én azt mondom hogy ha meg van a józan paraszt akor az bôven elég!
2014. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár nekem is csak a szám jár, én inkább Benedek István Csineva című könyvének főszereplőjét irigylem.

Nem élt sokáig, de kalandosan.

(Cineva jelentése románul valaki)

Nem részletezem, de igencsak mozgalmas élete volt. Szex egy ismeretlen csajjal a szénapadláson, dutyi lopás miatt, diliház, falusi bíró stb., stb.

Vagy hallgasd meg a manapság agyonjátszott Márti dalát!

(Kezdjetek el élni, hogy legyen mit mesélni...)

Közel járok a hatvanhoz, s arra jöttem rá, hogy még nem éltem. Csak megfeleltem, legalábbis próbáltam megfelelni.


Lehet, butaság amit írok. Bocs!

2014. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1

Ebben van igazság, mert sokan tényleg nem gondolkoznak a dolgokon, hanem csak csinálják és megy is nekik. Kár, hogy én nem ilyen vagyok :SS


#2

Szerintem igazad van. Én még csak 23 vagyok, de úgy érzem, hogy nem éltem még semmit. A többiek mind szórakoznak, kapcsolatot építenek én pedig igyekszek fejleszteni magamat, meg pénzügyi ismereteket szerezni, de valahogy nem tudom ezeket átültetni a gyakorlatba, (így kvázi jelenleg nincs semmilyen eredménye).


Egyébként meg attól félek, hogyha nem gondolkozok eleget, akkor esetleg később szegénység, vagy rossz házasság, rossz gyereknevelés teszik majd tönkre az életemet.

2014. dec. 24. 15:46
 4/4 anonim válasza:
Ahhoz hogy sikered legyen valamiben, jó sokat kell buknod előtte. Ezt tartsd szem előtt miközben próbálod elérni a célod, de ne zárkózz el semmi jótól, ne csak a pénznek élj. Múlandó,ahogy az évek is,amiket elpazarolsz,ha most nem élsz, ilyen fiatalon. :)
2014. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!