Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehet sírhatnékom?

Mitől lehet sírhatnékom?

Figyelt kérdés
2 napja sírhatnékom van, nem tudom mitől lehet. Reggel felkeltem, úgy hogy sírhatnékom van. Mindenen sírnék. Kedvtelen vagyok. Mi lehet az oka? Talán egy álom lehetett, ami kihozta belőlem? Bár az álomra nem emlékszem. Nem az első eset ez már, de kilátástalannak találom, Kérlek, aki tud segítsen. 18F vagyok.

2014. dec. 23. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Külső okok talán, problémáid lehetnek vagy hozzád tartozónak? Vagy összetűzésed volt, de lehet csak ilyen a hangulatod?
2014. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha állandó keress fel pszichológust szerintem.
2014. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló.

Összetűzésem nem volt, talán egy de azt már megbeszéltem az illetővel. Hogy ilyen a kedvem nem tudom, amikor nézek valami vicces videót nevetek rajta, meg mikor nézek filmeket akkor teljesen jól vagyok, nem érzem az ingert.

De amikor csak ülök a szobámba és épőp nem csinálok semmit. előjön és sírhatnékom van.

2014. dec. 24. 12:59
 4/4 anonim válasza:

Ilyen nekem is volt. Egy kicsit ez más mertén akkor 10-11

éves voltam. Lehet hogy szorongsz valami miatt.

2014. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!