Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy béküljek ki a fiúval,...

Hogy béküljek ki a fiúval, aki tetszik, és a barátjával?

Figyelt kérdés

Év elején történt, hogy elég sok ok miatt, és a kibírhatatlan magatartásom miatt a szüleim úgy döntöttek, másik iskolát kell választaniuk nekem. Azóta eltelt fél év, nagyon jól érzem magam, de valami mégis szúrja a szívemet...

Év eleje óta teszik egy nálam két évvel feljebb járó fiú, akinél egyébként a saját naivságom miatt, már egy halovány reménysugár sincs, hogy legyen köztünk valami.

Ennek az oka az, hogy év elején gúnynevekkel illettem őt, ami később tudtára jutott, ezért elég sok ideig "gyűlöllek!" állapotban voltunk. Azonban pénteken (19.-én) a barátnőmmel (ugyanis ő is benne volt a dologban, és neki a fiú barátja tetszik, akit megaláztunk) vettük a bátorságot, és bocsánatot kértünk a viselkedésünk miatt. Eleinte minden jól ment, elrendeződtek négyünk közt a dolgok.

Azonban miután facebookon felvettem a kapcsolatot a fiúval, (Dávid, aki tetszik) a barátja (Ádám, aki a barátnőmnek tetszik) ott aludt Dávidéknál, ezért kissé kellemetlen szavakkal illetett meg engem és a barátnőmet Dávid facebookján keresztül. Nem volt igazán nagy dolog, de szószerint eltiltott Dávidtól, ezért azóta nem beszéltünk. Körülbelül 2 nap telt el azóta, és semmi... Az egyik osztálytársa azt mondta (akivel elég jóban vagyunk) hogy akár lehetett is volna valami köztem és Dávid között, de azóta már többen is kibeszéltek, ezért Dávid nem látja a bennem a kedves énem. Azóta pedig szerelmet is vallotam neki, de hidegen hagyta őt a dolog, pedig abban az elmúlt pár napban rengeteget nevettünk/szórakoztunk, de már nem a régi. Mostmár egyáltalán nem beszélünk, Ádám nem is hagyja.

Ti mit gondoltok erről? Azt hiszem Dávid még mindig érez irántam , mert amikor ez az "Ádámos dolog" történt, próbáld segíteni.

Hogy békülhetnék ki velük? És legfőképpen mit kéne tennem, hogy lassan, de biztosan újra elnyerjem a bizalmukat? Kérlek segítsetek!



2014. dec. 23. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért kellett egyáltalán megalázni őket korábban? Pláne úgy, hogy tetszik neked...

Valóban kibírhatatlan kis pitsaként viselkedsz, már ne is haragudj! Inkább keress egy magadhoz való srácot, aki elviseli a szeszélyeidet, mert semmibe vesz! Vagy változz meg, és viselkedj ember módjára!

2014. dec. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!