Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van egy lany aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki nagyon tetszik nekem es mostanaban szakitott a baratjaval. Hogyan kozelitsek fele?

Figyelt kérdés
Mar egyszer elhivtam randizni, de akkor meg volt baratja es elutasitott. Par napja kozolte velem, hogy szakitottak. Elmentunk volna ketten egy buliba csak elmaradt. Azt mondta, hogy o szeretne velem talalkozni, csak nagyon elfoglalt. Hosszu volt a kapcsolata es lehet, hogy idore van szuksege, amig randizgatna velem.

2014. aug. 22. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért hívsz el egy csajt randira, ha van pasija? -.- Annak örülsz ha elutasítanak? Amúgy meg olyan sok időt ne adj neki a kiheverésre mert összejön egy másik pasival és helyetted vele fogja "kiheverni".
2014. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg elfoglalt, mert ha már ő hozta fel a találkozás ötletet, akkor nem hiszem, h az előző kapcsolatából maradtak még benne nyomok, amik gátolnák őt... :)Én a helyedben ráírnék és megkérdezném, h mikor lenne ideje, de hozzá tenném, h nem gond akkor se ha nem a napokban ejtitek meg, hanem mondjuk 1 hét múlva.. :)
2014. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!