Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagalnal? A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagalnal? A férjem kocsmába ment a baratjaval es egy idegen no odament hozza. Félrehivta a férjem egy ürüggyel és közeledett hozza a nö, mondta h tetszik neki es megakarta csokolni.

Figyelt kérdés
Másnap büszkèn mesèli a tortenteket ès hogy ö milyen jo volt hogy ellent állt a kisèrtèsnek. Csak èn lennèk ideges ilyen helyzetben?
2014. júl. 4. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
De most miért is vagy ideges? Nem csókolta meg nem? Én örülnék neki, hogy ellen tudott állni.
2014. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

szerintem dícsérd meg. Jogosan büszke magára.

Voltam ilyen helyzetben tudom mennyire nehéz nemet mondani néha.Én is nagyon büszke voltam. Komolyan.

2014. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és te is ott voltál a kocsmában?
2014. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mondaná el, és te meg a barátjától tudnád meg, akkor az lenne a bajod... Lépj már túl a dolgon.
2014. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De most mit tehet ő arról, hogy egy nő odament hozzá és megpróbált vele kikezdeni?

Visszautasította, ennyi.

2014. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most ugye, már csak az a kérdés hogy a csajra, vagy a pasidra vagy ideges, mert ez nagyon nem mindegy:)
2014. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól esik neki, hogy még vevők rá a nők. ez nem ciki.

Az, hogy ezzel büszkélkedik, hogy ő hűséges maradt. Hát, ha egyszer elmondta hogy mi történt, akkor az őszinteség értékelendő és semmi ciki nincs benne. Ha már fel is vág rá, azért az nem teljesen normális. Mintha kompenzálna valamit. De minden esetre elég szerencsétlen hozzáállás ilyenre felvágni. :S Megértem ha nem tetszik neked. De ezt mondd el neki, beszéljétek meg, hogy tök jó hogy így ellenállt, ezt te értékeled, mert ez tényleg jó dolog, az sem baj, hogy elmondta, mert nem zavar (még ha zavar is, mondd ezt), de azért mindenhol mindenkinek ne vágjon fel erre, mert ez neked kellemetlen.

És fejezze be. Ennyi.

2014. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk én a másik oldalon vagyok, de gondolom, bizonyos szempontból ugyanúgy élem át. Nem tudom, de nekem is tetszik, ha bókokat kapok, vagy ha azt látom, hogy egy férfi nőként tekint rám. Attól újra nőnek érzem magam.

Mert hiába szeret a férjem, én is őt, és hiába jó a házasságunk, sokszor úgy érzem, "csak" feleség, és anya vagyok.

Olyankor viszont újra nő vagyok, újra szexi, és izgalmas...


És ha nedvesedek, legszívesebben mennék néha...


De a józan ész, az illem, a párom iránti tisztelet azt mondja, nem lehet. Mert tudom, hogy míg én rugalmasan tudnám kezelni, neki fájna. És ilyenkor büszke vagyok arra, ha a józan ész győz.


Mondjuk én nem tartok róla élménybeszámolót...


De ha ő számolna be ilyenről, egyrészt büszke lennék rá... és arra is, hogy olyan férfi van mellettem, akit más nő is férfiszámba vesz.

2014. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!