Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mással is volt már ilyen...

Mással is volt már ilyen nyilvános szereplés után?

Figyelt kérdés
Mielőtt fellépek a színpadra minden kavarog a fejemben, mindent elfelejtek, és nem tudok gondolkodni előadás közben. (tánc) Előadás után pedig nem emlékszem az előadás minden részére, hogy mindent megcsináltam-e, kiesik néhány perc.
2014. dec. 23. 22:07
 1/4 anonim válasza:
Én színészkedek, és velem is megesett már ilyesmi. :)
2014. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Ilyenkor felmegy az adrenalin szinted ezért felejtesz. Hasonló mint mikor be vagy drogozva szerintem. Én is így szoktam lenni. Fellépés előtt 35 perckor egyáltalán nem izgulok, sőt lazán veszem az egészet. Úgy a 10. percben elkezdek izgulni de nem olyan szinten. Fellépés előtt 1-2 perccel lever a víz, elfelejtem mi a tánc. Fellépés közben minden eszembe jut és tökéletesen előadom, fellépés után a nyáltermelésem egyenlő a nullával. Szó szerint olyan száraz a szám, hogy a nyelvem nem tud mozogni.
2014. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem a legnagyobb problémám, hogy nem tudok gondolkodni tánc közben és én rontok is ezért. Még csak néhány fellépésen vagyok túl. Ez változni fog?
2014. dec. 24. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, mostmég szokatlan dolog. Ugyan olyan mint a biciklizés. Először félsz ezért esel, de minél többet csinálod annál jobban megy :)
2014. dec. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!