Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Iszonyat göndör hajam van!...

Vivoo317 kérdése:

Iszonyat göndör hajam van! Nem tudnátok valami módszert hogyan lehetne egyenes? Hajvasalo kizárva

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
nullás hajnyíró?
2014. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Miért olyan fontos, hogy egyenes legyen? Szerintem a göndör haj különleges és nagyon szép tud lenni... De ha nagyon muszáj, akkor van egy ún. keratinos technika, az egyik barátnőm már próbálta és bevált neki, a neten könnyen rá tudsz keresni. Sok sikert! :)
2014. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem a göndör hajú lányokat. Azokat a lányokat viszont már kevésbé, akik ki akarják egyenesíteni. Na e mindegy is, nem ez volt a kérdés. A kérdésre a válasz, hogy dugd a fejed a wc-be miután az egész család elvégezte a dolgát, és egyik sem húzta le maga után a wc-t. Ekkor te tövig beledugod a fejed, és benne hagyod, úgy 2 órán keresztül. Utána olyan egyenes lesz, hogy csak na.
2014. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!