Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy gyorsabban...

Mit tegyek hogy gyorsabban múljon az idő?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld azt hogy a ventilátor az óra!
2010. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:D
2010. febr. 4. 15:10
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem unatkozz:D
2010. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Játssz valamit neten!
2010. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy témát, ami érdekel. Kezdj el utána olvasni. Ha valami kérdésed van a témában, kérdezd meg a gyakorikerdesek.hu-n. Vitatkozz a kommentelőkkel. Újabb kérdéseid lesznek... Én így ütöm el a napom nagy részét... :D
2010. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
építs kártyavárat xD írj matekdogát... hidd el. repül majd az idő. :D
2010. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Dohányozz. :D
2010. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért akarod, hogy gyorsabban teljen az idő? Akkor mért lesz jobb? Most, a jelenben próbálj meg boldog lennni, a pillanatban élni. Vagy egyszerűen nincs mit csinálnod? Nem az idő az, ami ezen változtatni tud, hanem te magad.
2010. febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hűtsd le magad. Mármint nagyon.
2010. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hónapokra érted, vagy csak pár napra/órára?

Ha hosszabb időre tervezed akkor a biztos módszer az, hogy nem mész sehova otthon ülsz gondolkodsz, tervezel, álmodozol, olvasol, naplót írsz, vagy sok zenét hallgatsz vagy egyáltalán nem hallgatsz zenét. Rajzolsz, varrsz, festesz, írsz, díszítesz.

Minél kevesebbet mozdulsz ki, annál gyorsabban telik az idő.

Amikor én ezen időszakomat éltem még tévét sem néztem. A szüleimtől megkaptam a kellő információt.


Ha pedig csak napokról, órákról van szó, tölts le pár jó filmet, hallgass sok zenét, keresgélj neten stb..

2010. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!