Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek a sorsszerű...

Mi a véleményetek a sorsszerű dolgokról?

Figyelt kérdés

Hisztek benne? Én igen, de az is lehet, h csak bemagyarázom a dolgokat.

Legutóbb az történt, h nagyon szerelmes voltam egy pasiba, aki kidobott és utána napokig ki sem mozdultam otthonról, nagyon rossz volt (kicsit még mindig az) és legelőször, amikor végre elmentem vhova megláttam egy szinte ugyanolyan pasit, akivel egymásra mosolyogtunk és nekem nagyon megtetszett.

lehet, h mindenkiben csak őt keresem és bemagyarázom, h úgy nézett ki, de nagyon fura volt, amikor rám is nézett és olyan sorszerű, h pont az első napon, amikor kimozdulok egy ilyenbe botlok.

szerintetek hülyeség az egész?


2010. febr. 4. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sors..vagy véletlen?! Ezen én is rengeteget gondolkozom egy biztos minden okkal történik és mindennek megvan a miértje...:)
2010. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én is ezt gondolom, mindennek megvan a miértje, de az sajnos csak később derül ki.
2010. febr. 4. 19:21
 3/13 anonim ***** válasza:
a legtöbb dolog miértje szerintem soha nem is derül ki, olyan bonyolult ez a "hálózat"
2010. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
lehet, h kiderülne, ha visszagondolnánk rá, de ez tényleg lehet, h olyan sok idő, h el is felejtjük, h minek tudhatjuk be a történteket.
2010. febr. 4. 20:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Én egyedül csak a sorsban hiszek. Minden azért van, mert úgy kell, hogy legyen. Szerintem nincsenek véletlenek... Talán ezzel azt akarta neked megmutatni a sors, hogy nem kell szomorkodnod, hiszen még sok megfelelő fiút találhatsz.
2010. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
vagy ez csak vmi szívatás a sorstól, h mindig mindenkiben őt lássam és ha arra kerülne a sor, h megismerkedjünk, akkor mégsem lehetne az enyém.
2010. febr. 5. 10:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy rejted magad elől a tiszta valóságot, ahogy neked jól esik. Jól esik egyáltalán?
2010. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

mire gondolsz pontosan?

egyébként most semmi nem esik jól, bármit is teszek, nem tudom, h hogyan kell egy rossz élményt feldolgozni.

2010. febr. 5. 17:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Hozzáadhatsz hiedelmeket a valósághoz, de csak össze fognak zavarni. Még a nagyon valóságos, mindennapi dolgok közt is kevesebb a tényleg jelentős, mint hinni mernéd.
2010. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ezek szerint te nem hiszel az ilyesmiben?
2010. febr. 5. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!