Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy egyes...

Miért van az hogy egyes dolgokról beugranak a régi hülyeségeim?

Figyelt kérdés
Miért nem tudok megszabadulni a gondolattól, hogy mekkora baromságot csináltam ekkor meg ekkor? Miért emészt mindenért a lelkiismeret, miért kell mindenen napokig rágódnom, hogy utána életem egyes pontjain megint beugorjanak, és letörjék a kedvem? Hogyan oldhatnám meg, hogy ne legyek ilyen?
2009. ápr. 18. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés,én is ilyen vagyok.Mindig elhatározom,hogy na majd ezután nem igy lesz.Aztán csak nem tudok kibújni a bőrömből,és emésztem magam feleslegesen.(mint most is)Van egy alaptermészete az embernek és olyan beálítottsága ha megfestül se lesz más.
2009. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

énis teljesen ilyen vagyok:/:/de talán legyél elfoglaltabb,és akkor nem lesz majd időd ezeken rágódni..:)


(pár jótanács nekemis elkéne)

2009. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem is gyakran előfordul ez, mondjuk mostanában egy kicsit más formában. Ha előadáson ülök, akkor is néha beugrik valami régi ballövésem és elkezdek rajta, röhögni, többen meg hülyének néznek vagy kíváncsiak lesznek és megkérdezik min nevettem. Ez nem baj, csak pozitívan kell hozáállni. Fogd fel te is humorosan ezeket, és szerintem ne szorongj a jövő miatt. Én pl a legrosszabbat várom, de a legjobbat remélem. :)
2009. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez nagyon nem jó!! egyrészt ,kedves első válaszoló, mindenen lehet változtatni, csak szükséges egy kis elhatározás! ezek a dolgok azért jönnek elő benned, mert még nem dolgoztad fel őket. ezt minél hamarabb el kellene fogadnod, hogy ezen mér úgy sem tudsz változtatni, és elfogadni. gondold végig! vajon mi késztetett arra, hogy ezeket megtedd? magadtól? külső hatásra?

ezeket ha nem fogadod el, akkor később gondok lesznek belőle! nem megijeszteni akarlak, csak arra akarlak rávezetni, hogy ami velünk emberekkel történik az elfogadható. Sőt! el kell fogadnunk! bízz magadban!

2009. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!