Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha jókat akarok beszélgetni,...

Ha jókat akarok beszélgetni, cigizni kell?

Figyelt kérdés

Azt látom a suliban, munkahelyen, jókat beszélgetnek a dohányosok, a cigizszünetben sokat nevetnek, poénkodnak szidják a többi embert...


Máshol nem látok ilyen társaságot! Két ismeretlen kimegy cigizni, és elkezdenek beszélgetni, mint vadidegenek!


Ha jó társaságot akarok, cigiznem kell, keresni ezeket az embereket?



2014. júl. 25. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Cigizned akkor kell ha beteges és büdös szeretnél lenni, sárga fogakkal és bőrrel. Ha ismerkedni, beszélgetni akarsz, akkor odamész másokhoz és beszélgetsz... bárhol, bármikor amikor látod hogy ráérnek.
2014. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rágyújtás és a jó társaság nem feltétlen jár együtt de nem is zárják ki egymást.
2014. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Én sose dohányoztam, de simán kimentem a cigizők közé az udvarra beszélgetni.
2014. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos az a helyzet, én is tapasztaltam, hogy a dohányzásra kijelölt hely amolyan tárgyaló szoba lesz, és aki nem látogatja, sok mindenből kimarad. :(
2014. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj ki, beszélgess, állj úgy, hogy tőled fújjon a szél feléjük, és ne cigizz.
2014. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!