Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha szomorú vagyok...

Mit tegyek ha szomorú vagyok és jelentéktelennek érzem magam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok..nem történt hála Istennek semmilyen tragédia csak egyszerűen szomorú vagyok egy srác miatt...nem tudom ,hogy szeret-e vagy csak játszik velem..de nem ez a lényeg..teljesen le vagyok hangolva nem sírok de egész nap a szobámban ülök és szomorú dalokat hallgatok,meg éjszaka megnézem a kedvenc filmemet..jelentéktelennek érzem magam..nem tudom miért de én midig fontos akarok/akartam lenni mármint úgy ,hogy tegyek valami nagy dolgot ami által felnézzenek rám és sokan ismerjenek..egyébként nagyon vidám,bátor és pozitív gondolkodású,vicces,állítólag kedves és szép?(ne nézzetek önteltnek mert nem ilyennek érzem magam most,állítólag ilyen szoktam lenni) lány vagyok csak most olyan "semminemjönösszeegyélőszerencsétlenségvagyokakijelentéktelen"-nek érzem magam:// Mit csinálhatnék ,hogy ez az érzés elmúljon?:(

2015. jan. 4. 13:36
 1/2 anonim válasza:
Mikor olvastam hogy mit irtál dezsávüm let rájöttem hogy pont ugyanebben a helyzetben vagyok.Nagyon figyelj szerezz egy jó barátott akivel lopod a napot mennyetek el bárhova és fényképezz igy marad emléked és amikor igy kitaszitod a külvilágot nézz a képre és hidd el hogy jobb kedved lesz. Egyébként lehet hogy nem vagy önmagad és mások elöt játszod a jókislányt és legbelül érzed nem te vagy . A környezeted lehet megértö lesz ha magadat adod de lehet hogy elutasito szerezz egy legjobb barátot lehet fiu lány buz.i lezb.i kecske...stb. ...És mindig legyél pozitiv mert a negativ emberek nem boldogak és szerintem nem vagy csöd tömeg csak magányos .De lehet hogy a dalok hibája részben Most a zene doki küld két számot https://www.youtube.com/watch?v=y6Sxv-sUYtM https://www.youtube.com/watch?v=0ZgjmE6xdaw tessék naponta 10000 szer halgatni reggel délben este . És ne felled a világ azt akarja hogy depi légy igy a világot pofoszd fel és mosolyogj egy nagyot.Én drukolok neked :) nem vagy egyedül.
2015. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm<3Amikor elolvastam a válaszod picit megkönnyebbültem ,hogy nem csak én vagyok ezzel egyedül:P

Egyébként még manapság már barátokat találni is nehéz de van akire számíthatok :D Meg a kecskexd Azért neked is "jobbulást"....lehet ,hogy ez a karácsony miatt jött elő mindenki a barátjával/barátnőjével sétálnak koriznak stb..Mind1 a szingliknek is jó:DMég 1x köszönöm szépen:)

2015. jan. 7. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!