Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? (Kérdés túl...

Mit tegyek? (Kérdés túl rövid, a magyarázat hosszú. )

Figyelt kérdés
AZ van, hogy szeptember óta, sokat romlott az önbizalmam, mert az osztálytársaim állandóan piszkálnak és megbántanak. Ma is feleltem irodalomból, mert jól megtanultam, (haveromnak hibátlanul fel is mondtam) erre a tanár kihív felelni, én meg csak összevissza dadogok meg motyogok, az osztálytársaim meg ott sutyorognak, meg nevetgélnek, és egy nyomorult 3-ast nem adott rá. Fizikán is kihívtak múltkor, hogy csináljak meg egy feladatot, és kinn égtem vagy 5 percig. A félévi miatt is eléggé aggódok, szerintem még sosem volt ilyen rossz... Már sokszor megkaptam, hogy az utóbbi időbe milyen goromba vagyok. Szerintem emiatt. Nem tudok velük nem foglalkozni, de már elegem van! Mit tegyek?

2015. jan. 6. 13:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és mindig én vagyok az akin lehet nevetni, mert milyen vicces, hogy mindent elrontok, milyen szerencsétlen vagyok. Aztán még hívnak magukkal mindenhova.
2015. jan. 6. 13:33
 2/3 anonim válasza:
Próbáld meg azt legközelebb, amikor kimész felelni, hogy csak a tanárra összpontosítasz és arra, hogy minél jobban visszaadd az anyagot. Lehetőleg állj háttal a többieknek, ne is lásd őket, és felelés közben ne a hátad mögé fülelj, hogy miféle hangokat hallatnak.
2015. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit későn írok, de talán segít.Talán segíthet az önbizalmadon a sport. Mindegy, hogy mit csinálsz, csak az a lényeg, hogy a benned lévő feszültséget konstruktív módon vezesd le, és tudd, hogy azt magadért teszed.
2015. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!