Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki részeg, az igazat mond?

Aki részeg, az igazat mond?

Figyelt kérdés

Először is, elnézést, hogy itt teszem fel a kérdésemet, de a Szerelem-szex témában sokszor elég idióták a válaszok, és most rendes válaszokra lennék kíváncsi.


Szerintetek aki részeg, az igazat mond vagy hazudik?

A helyzet a következő: a fiúnak van barátnője, de egy másik lánynak (akivel haverok-barátok) egy buli keretében elég rendesen utal arra h akar tőle vmit (tényleg félreérthetetlenül) majd ír neki, hogy ami történt az furcsa, de nem rossz. Másnap azzal magyarázza a dolgot, hogy részeg volt és ilyenkor nem mond igazat és visszamegy a barátnőjéhez...


Mi a véleményetek?

Előre is köszönöm: 19/L


2010. febr. 5. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindig is azt mondtam, hogy az ital mindig igazat mondd.Nem tudom kire hogyan hat.

18/L

2010. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

egyet értek a legelső válaszadóval .

:)

2010. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

én mindig igazat mondok, ha részeg vagyok.

mindig azt, ami épp a szívemen van.

csakhogy ha részeg vagyok, akkor esetlegesen a hangulatom/érzéseim is változnak, így lehet, hogy ami bódult állapotban teljesen igaz volt, az másnap reggelre már csöppet sem lesz az...

2010. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Általában igen. Az alkohol hatása alatt feloldódnak a gátlások és a kijelentések látszólag elveszítik a súlyukat. Az ittas ember részéről biztosan.
2010. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Sztem nem biztos, mert a részeg ember átértékeli a dolgokat, máshogy érez. Azaz, ott abban a pillanatban igazat mond, de kijózanodva teljesen más a véleménye és a cselekedete, máshogyan látja a dolgokat.
2010. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
18:25össel egyet értek, a részeg igazat mond arra vonatkozólag, amit bódultan ő igaznak gondol, de ez nem feltétlen egyezik a valódi véleményével, érzéseivel. Én is mondtam már buliban, piásan sokaknak sok mindent, felére reggel csak néztem, hogy te jó ég, hogy mondhattam...
2010. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én mindig kimondom azt, amire gondolok. tényleg mindent! mmint ha iszok :D de nem feltétlen van ez így mindenkivel sztem.
2010. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Részegen azt mondják ki amit józanul nem mernek kimondani.

Gátlástalanokká válnak, de, hogy az igazat mondják az egyáltalán nem biztos. Tapasztalatból mondom!Másnap arra hivatkoznak, hogy részeg voltam, nem emlékszem mit mondtam!

2010. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak ám :)


Viszont ha már kezd a pia hatása elmúlni (és amúgy sem volt full k.o. részeg a gyerek) és úgy írja smsben h mit akar, az sem igaz akkor? Hiszen akkor jobban át tudja gondolni a dolgokat. Persze az egészet letagadja, de azt nehezen hiszem el h nem emlékszik arra h smst írt.

2010. febr. 5. 18:39
 10/17 anonim válasza:
szia/sztem ha az a z ember bevan rugva akk igazat mond...de ha csak egy kicsit akk már nem..
2010. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!