Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lesz ennek valami kovetkezmeny...

Lesz ennek valami kovetkezmenye? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Arrol lenne szo, hogy en alvas elott vagy utan tortenetet szovok a fejemben, es kepet is kepzelek hozza. Neha lassan haladok a tortenettel, de lassan mar 3-4-nel tartok. Egy tortenet hosszu. Mar kb. 1,5 eve igy alszom el. Vagy ha mar felkelek akkor is szövöm tovabb. Legtobbszor a szerelemrol van benne szo de nem csak arrol. Van mikor mar felkelek de meg 1-2 oraig nem kelek fel. Van mostansag, hogy nap kozben is gondolok ezekre a kepzeletbeli tortenetelre. Lehet fura ez az egesz dolog. De csak arra lennek kivancsi, hogy mas is szokta ezt csinalni, illetve lesz-e ennek valami hatranya a kesobbiekben.

14/l



2015. jan. 12. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem írd le, max milliárdos leszel, ha tényleg jó történet! :)
2015. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy, ez természetes dolog. Így készülnek a gyerekek a későbbi ismerkedésre, párkapcsolatra, plusz dolgoznak a hormonok, de még nem vagy érett, ez meg egy köztes út.
2015. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mégis milyen következménye lehetne? Könyörgöm, attól hogy elképzeltél valamit, mi fog megváltozni? Nem fog szarvad nőni, és nem fog a nyakadba ugrani a mikulás sem.
2015. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én ugyanezt csinálom, nekem is van egy ilyen történetem

5 - 6 főbb karakter és több mellék

megpróbáltam leírni vagy legalább tervet készíteni, hogy egyszer majd regényszerűen összeállítsam, de valahogy odáig sose jutottam eddig

2015. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hátránya nem lesz! :)

Fantáziálgat mindenki. Bár órákig ha szövögeted, akkor lehet inkább írd le, hogy azért csak fantáziálgatással ne teljen ilyen sok idő. :D

2015. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Elmeséled priviben, mikről szólnak a sztorik? De cuki :D
2015. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is így alszom el minden este ,és mikor tanulok akkor is általában ezekre gondolok. Nagyon szeretem ezeket e gondolatokat de nálam jelentkezett egy hátrány.. Tanulásba mikor rá gondolok eltereli a figyelmet és képes vagyok 30 percig erre gondolni akár.. De nincsen vele szerintem semmibaj. :) 13/F
2015. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!