Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyen önbizalmam?

Hogyan legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés

Soha nem volt önbizalmam. A magasságomhoz képest jó a testsúlyom, nincs problémám a testemmel. Mindig azt látom, hogy a többi lány mennyivel szebb és jobb nálam.. ebből kifolyólag féltékeny is vagyok. A párom nem dicsér, nem olyan aki megdicséri a külsőm de nem is támaszkodhatok rá ebben a kérdésben.. Teljesen le vagyok törve,sehonnan nem kapok dicsérő szavakat és nagyon szükségem lenne valami önbizalom növelésre. Smink nagyon minimális, a természetességet szeretem. Nem alapozom az arcom, csak szempillaspirált használok. Az öltözékem általában fekete, nem érzem jól magam színesben és teljesen feszülős, cicivillantós pólóban. Normális válaszokat lehetőleg,kép nincs


18L



2015. jan. 14. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Há' ha van párod, az már valami. Nekem nincs. Az elégedetlenség szüli a fejlődést.
2015. jan. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!