Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyen több önbizalmam...

Hogyan legyen több önbizalmam és hogyan legyek határozott, tekintélyes?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő:13 éves lány vagyok.Görbék a fogaim de nem gond,már tervben van a fogszabályzó csak meg kell várni egy bizonyos időpontot.Gerincferdülésem van és elég csúnya a testtartásom.Ezenkívül jó a fenekem és a mellem,alkatom is jó de sokan piszkálnak,hogy sovány vagyok.Nem értik meg,hogy nem vagyok anorexiás csak bármennyit eszek én ilyen maradok.De tűrhetően nézek ki.Szerintem szép lány vagyok,mondták hogy egyedi,különleges arcom van.Ám az olyan osztálytársnőim akik már voltak részegek,sze#eltek már stb állandóan kritizálnak,lealáznak,hogy miért nem sminkelek (természetesen jobb meg mondjad már meg 13 évesen mi a kutya p#csájának sminkeljem magam ember?) meg hogy sokat nevetek a többiekkel és semmit sem veszek komolyan.Na persze.Ők komolyan veszik a pasizást,bulizást mást nem.Én tanulást komolyan veszem jövőm miatt,másnál meg ellazulok.Iskolában mint egy kis nyomi úgy megyek míg az agyon sminkelt lányok kihúzva bátran hangosan es a fiúk dőlnek az ilyenek után.Én természetes szépségvagyok(a normálisak ezt mondják)teljesen jól kijövök a fiúkkal,jól tanulok minden-nekem kellene büszkén vágtatnom a suliban még sem teszem.Adjatok kérlek tippeket,hogy hogyan legyek én is olyan,hogy igenis odalépek és hogy az emberek tudják,h velem nnem lehet kötekedni? :) köszönöm a normális válaszokat!

2014. dec. 5. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek után hogy nincs önbizalmad? mindened megvan ahhoz hogy bárki beléd szeressen:D

A határozottság,tekintélyesség egyén függő. Én is kis mimóza lelkű vagyok és fiúba... De bárhogy próbálok ezen változtatni nem megy. Majd kinőjük vagy nem.

Nem tudhatod mit hoz a jövő ne bánkódj ez miatt

2014. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Boniem válasza:

13 éves vagy te jó ég...és ilyeneken gondolkozol ?


Na meg az osztálytársaid... milyen világ ez basszus

2014. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van aki 13 évesen tűnik szépnek, van aki később lesz sokkal szebb.

Szerintem sportolj valamit egészséges szinten.

2014. dec. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,hálás vagyok!Hát ideje lenne valamit sportolni,de foggalmam sincs,hogy mit,mert elég ügyetlen vagyok. :( És te első válaszoló,fiú...khm..hát igazán jól esett a válaszod,de azt még el kell mondanom,hogy meglepődtem,hogy ilyen kedveset írtál:minden meg van bennem! Valójában nem vagyok az a csendes fajta,sokat tudtok viccelődni,nevetni,beszélni,csak az ilyesfajta primadonnák körében halkulok el.Meg nincs önbizalmam és ez zavar.Esetleg nyugodtan írhatsz/írhattok üzenetet itt priviben :) és kellenne még válasz!
2014. dec. 9. 18:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért,telefonom sz#rakszik.*tudok *minden meg van ahoz hogy egy fiú belém szeressen..
2014. dec. 9. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!