Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Összetett probléma...kezdem a tanulással.Májusban érettségizem,és szeretném elég jól megírni hisz szeretnék továbbtanulni.De egyszerűen 30 percnél többet nem tudok a könyv felett ülni...olyankor tartok egy kis szünetet, de az a szünet mindig elhúzódik és lesz vagy 3-4 órás...Elhatároztam már magam nem egyszer,néztem motivációs filmeket,videókat de csak 10 percre villanyoz fel...pedig szeretnék továbbtanulni,lenni valaki...Plusz áprilisban nyelv vizsgázom angolból és abból sem állok túl jól...Pláne anyámék fizetik a nyelviskolát,és jó lenne meghálálni a bizalmat...A másik ha egy szép lány rám mosolyog,vagy szemezek vele én már belezúgok...4 éve volt az első komoly kapcsolatom és talán mostanra sikerült elfelejtenem...a színházban láttam egy lányt,aki tőlem fiatalabb,de nagyon szép volt.Azóta is ő jár a fejemben,2x is voltam megnézni a darabot..de szerintem ő azt sem tudja ki vagyok.Nagyon zavarnak ezek a dolgok..szeretnék erősebb jellem lenni,sokkal céltudatosabb,kitartóbb.Hogyan változtathatnék ezen? Ez állapot tarthatatlan..

2015. jan. 18. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogyhogy a színházban láttál egy lányt? Néző volt vagy a darabban játszott? Miért kellene tudnia, hogy te ki vagy? és miért mentél egy még egyszer megnézni a darabot? Hátha ott lesz? Kamaszkorban ez természetes. Az is, hogy csak rövid ideig tudsz a tanulásra koncentrálni, ha egy lány tetszik. De biztos, hogy jó irányban akarsz továbbtanulni, és az a szak érdekel, ahova menni fogsz? Mert akkor biztosan jobban érdekelne a tanlás is. Válassz olyan szakmát, ami tényleg érdekel. [link] [link]
2015. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A darabban játszott és nagyon megfogott...
2015. jan. 19. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!