Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha legjobb barátnő...

Mit tegyek, ha legjobb barátnőmet sose lehet elérni sehogy?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szeretek összefutni, csacsogni, meg ő a legjobb kerítőnő a világon, szóval én szívesen találkoznék vele, pláne, mert egy függőben lévő pasiügyem intézi. De soha nem tudom elérni. Nincs mobilja, az albérletben nincs vonalas telefon, van egy lakótársa, aki nekem is barátnőm, de ő még októberig nincs a városban, pedig az ő számát tudom. Ha átmegyek hozzá, akkor általában nincs otthon, mert jön-megy. És net sincs náluk, csak az apukájánál, szóval ha írok neki, az is 4-5 nap, mire elolvassa. Az ilyen embert hogyan lehet elérni? Amúgy van, hogy van telefonja, de mindig elhagyja, és csak akkor van neki másik, ha valakitől kap egyet, aki már unja, hogy sose lehet megtaláni. De az is kb. egy hónapig van meg neki. Megbeszéltük, hogy pénteken felmegyek hozzá, de azt nem, hogy mikor, és nem akarok potyára odamenni. Ilyenkor mit lehet csinálni?
2008. aug. 14. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok.A legjobb barátnőmmel tavaj nyáron beszéltem utoljára azóta sehogysem tudom elérni próbáltam hívni,küldtem sms-t amióta Pestre jár tanulni azóta semmit nem hallok róla.De nem csak én vagyok így a barátnőmnek az eggyik régi osztályársa akivel szintén nagyon jó barátok voltak ő sem tudja elérni.Állandóan panaszkodik nekem hogy soha nem lehet elérni.

De semmit nem tudunk tenni. :(

2008. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!