Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok párt találni, pedig...

Nem tudok párt találni, pedig sokan vágynak rám, hogy van ez?

Figyelt kérdés

Külsőleg elméletileg jól nézek ki(nehogy félreértsétek, nem egóból mondom, csak nincsen rajtam olyan rész ami nagyon eltérne az átlagtól...remélem igy is maradXD) kicsit vadóc típusú csaj vagyok(pirszingek,rövid haj stb)

Olyan vagyok, akit úgy észre lehet venni.

Termmészetre is az vagyok, szeretek ökörködni,kicsit becsípve már nincsenek gátlásaim a pasik iránt sem,

viszont akivel ilyenkor kapcsolatba kerülök, az csak testi és utána soha többet nem akarom látni.

Lelkileg nem tudok közel kerülni egy emberhez sem, talán félek a csalódástól is, félek kimutatni az érzelmeim,és nem is akarom igazán.

Ha bennevagyok a buliba, akkor nem félek,de viszont magamtól elmenni valahová, attól igen,

és az esemény elött mindíg izgulok, bár sosincs okom rá.

De emiatt a problémám miatt legtöbbször itthon ülök..

Hiányzik már valaki, de nem tudom leküzdeni a félelmemet, hogy egyedül menjek valahová bulizni.( a barátaim nem ilyen tipusúak, ha próbálok új emberekkel barátkozni, a lányokban konkurenciát látok,és hátsószándékot,jobban kijövök a fiukkal,de a külsőm miatt akkor minden fiú fel akar szedni, és ebből sem lesz semmi)


Vannak rajtam kívül még olyanok akik így állnak?=/


2010. febr. 7. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én is kb így vagyok vele...félek a csalódásoktól....és hogy átvernek...egy éve nincs emiatt pasim...és arra fogom hogy túl válogatós vagyok...pedig csak csalódni nem akarok...
2010. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát én még válogatós is vagyok, szóval aki nem jön be, azt nem tudom megszeretni...annyira rewménytelen vagyok...-.-
2010. febr. 8. 15:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Így a leveled alapján egy rövid rózsaszin melíros hajú, inkább rock zenét szerető lánynak képzellek el. Aki mindenkivel jól kijön, és jó fej, vadóc, nem fél semmitől, habzsolja a pasikat stb.

Vagyis pont az ellentétemet:)

Ezért kicsit furi ezt olvasni, bár az is lehet, hogy nem ilyen vagy:)

Én pl, egyedül alapból nem mennék le bulizni... legalább egy barátnő mindenképp kell:)

Persze akkor is mindig én vagyok a legjózanabb, mert én vagyok az egyetlen aki nem issza magát részegre, mert attól félek, hogy valami baromságot csinálok, ha nem vagyok teljesen beszámítható.

Tehát nem igazán piálok, bár anélkül is jól érzem magam:)

Az összes ismi meg csak tömi magába a piátt, én meg egy pohárral sem birok menni, még akkor sem ha narancslével van higítva. Ezért mindig az a vége, hogy ők baromkodnak, én meg csak kullogok utánuk, vagy ha szorakozó hellyen vagyunk, akkor táncolok.

Tehát, még nálad is rosszabúl állok:)

A pasik terén is, mert még egy fiú íránt sem éreztem semmit, baromi válogatós is vagyok, tehát sztinte esélytelen, hogy kapcsolat alakúljon ki.

Te legalább testi kapcsolatba kerülsz velük, de én még azt sem... mivel ha nem szeretem...

Aztán meg jön az a duma, hogy nem is vagyok annyira ártatlan mint amilyennek látszok, mivel amennyire lehet azért megpróbálok hasznot huzni abból, hogy találkozgatok meg ismerkedek egy pasival. Aztán amikor a fiú tovább lépne, akkor jön a kopp:)

Rájön, hogy nem szeretnék tőle semmi, vagyis az idejét vesztegette.

Ez mindig így van...

Én sem nézek ki rosszúl, mert szőke hajú, magas és vékony vagyok.

2010. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát, igen, ilyesmi vagyok,

de azért nem mindenkivel jövök ki jól, szval engem vagy szeretnek, vagy utálnak:D

Amúgy sokmindentől félek, azért irtam h ha már bennevagyok a buliba, mert akkor már no para:D

Én viszont inni szeretek X)

Nekem valsz az a baj, hogy sok helyzetben másképp viselkedem, szal nem tudom mindíg ugyanazt az oldalamat mutatni, ezért is lehet hogy nem találok partnert,

Van mikor nyugalomra vágyom,van mikor tombolásra,és ilyenkor teljesen más a mentalitásom, szval 2 külön pasi kéne, vagy én nemtudom, csak az a gáz h egyszerre 1embert tudok csak szeretni ésigy pafff...: D

2010. febr. 9. 15:01
 5/11 anonim ***** válasza:

:D

Én ezt simán megoldottam:)

Az egyik fiúval taliztam délután, és elkisértem mindig a foci meccseire:) Meg sétálgattunk stb.

A másikkal elmentem este bulizni:)

a 3.-kal meg buli után taliztam, és megbeszéltük az élet nagy dolgait:D


Mindegyiket másért kedvelem, az első nagyon jól nézz ki:)

A második jó fej, és vicces, garantáltan jól éreztem magamat mindig vele:)

Csak sajna nem hellyes.

3. pedig egyik sem a kettő közül, de vele meg jókat lehet beszélgetni, mert mindenben együttérez velem, és megért.

De csak barátok vagyunk, nem volt még csók sem, egyikkel se.

2010. febr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De örülnék ha lennének fiu barátaim, de mindegyik 1 hét után többet akar, már azt fogom mondani h van pasim...XD
2010. febr. 11. 16:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Ők is többet akartak:)

De pár hétig lehet húzni a dolgot, a fiútól függ...

Ennek az a trükje, hogy bizonytalanságban kell tartani, egyszer közeledsz hozzá, aztán meg eltávolodsz:)

A lényeg, hogy ne tudja, hogy most mi van, és azt se tudja, hogy ő mit akar.

Mert ahogy rá jön, és ezt meg is mondja kerek-perec, akkor ott vége a barátságnak is, ha nem egyezik az elképzelésünk.

Tehát lehet barátság egy fiúval, pár hónapig kb.:)

Az a tapasztalatom, hogy ha megmondom, hogy csak barátságot szeretnék, arra úgyan rá bolint.

DE

Talizik velem kb, még kétszer mint barát, aztán szépen lassan eltűnik, meg teljesen semleges lesz utána.

Ez van sajnos, nem hagynak időt arra, hogy megismerjem őket(mint barát), aztán esetleg lehet belőle több:)

Szerintem nálad is ez lehet a baj, hogy nem tudod, hogy mit akarsz,(mármint tudod naggyából, csak még nem találkoztál olyannal) de arról teljesen határozott véleményed van, hogy mit/kit nem:)

2010. febr. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy sok helyzetben másképp viselkedsz:)

Ez pont, hogy jó mert így nem vagy unalmas:)

Én is utálom a monoton dolgokat, a változatosság gyönyörködtet:)

Meg ez azért sem probléma mivel ezzel mindenki így van, kivéve a robotok:)

Minden embernek több "énje" van, tehát valszeg a pasidnak is(az lesz):D

Csak szerintem egy idő után uncsi:(

Nem tudom elképzelni, hogy tudnak valakik évekig együtt élni:)

Én biztosan nem lennék rá képes, mivel a barátiköröm is folyamatosan változik:)

HALÁLRA UNOM MAGAM, ha nem történik semmi jó és egyben izgi.

Legszívesebben minden nap más országba teleportálnám magam(persze én választanám meg, hogy hova):)

2010. febr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát én nemvagyok ilyen kalandmániás:DD csak szeretném ha olyan lenne vki mint az első szerelmem,mert még mindig szeretem, és azt keresem mindenhol, mert nekem ugyérzem az tökéletes volt.

Vagypedig olyasvalaki, aki nagyon közvetlen, és ki tudja belőlem is hozni azt, viszont a rossz külső az kizáró ok, mert egyszerüen rosszulleszek a ronda emberektől, és ezt nemtudom befolyásolni..XD

Annyira körülményes vagyok:D

2010. febr. 13. 12:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy a régi szerelmedet keresed mindenkiben:)

Akkor épp ez az oka annak, hogy nem találsz pasit:)

2010. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!