Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csinálják ezt velem?...

Miért csinálják ezt velem? Mire jó ez nekik? Mitévő legyek? :'/

Figyelt kérdés
Az elmúlt 4 évben mindig csak piszkáltak és bántottak az osztályomba a fiúk. Az elején nem törődtem velük, de aztán végül is feladtam és teljesen lerombolták az önbizalmam. Elvileg azért mert "kövér és rusnya" voltam. Aztán 7.be nagy változáson mentem keresztül, lefogytam és az alakom teljesen átlagos lett..változtattam a hajamon az öltözködésemen, ami inkább csak rosszabb lett mert szerintük úgy néztem ki mint egy "emos". Aztán eljött az évzáró majd a nyári szünet ami szörnyű volt mert az önbizalmam még mindig romokban hevert és emiatt strandra se mertem menni..volt olyan hogy elmentem barátnőmmel és 5 perc múlva bőgve rohantam ki mert szó szerint elüldöztek onnan. Miért??..Lassan eltelt a nyári szünet és középsulis lettem. Próbáltam jól kijönni mindenkivel, kedves voltam bár kicsit visszahúzódó ami szerintem érthető..:/ Azt hittem, hogy sikerült beilleszkednem, de tévedtem. Egypár fiú elkezdett szidni pedig én nem csináltam semmit.. olyanokat hallottam, hogy szétakarnak verni mert elvileg különc vagyok és nem 1színű a hajam meg nem tetszik nekik az öltözködésem.:/ Amikor megtudtam eléggé ideges lettem már ott tartottam, hogy bemegyek és lekeverek egy pofont nekik, de barátnőm visszatartott. Azóta a lányok többsége is elkezdett a hátam mögött csúfolni hogy "undorító kövér emo r****c." Ebbe csak az a vicces, hogy olyan a stílusom mint a többi lánynak az osztályba 1-2 kivétellel...de akkor miért csak engem bántanak? Miért csak engem csúfolnak? Miért csak engem akarnak megverni? Elegem van már ebből.. Építgettem az önbizalmam amit sikeresen megint leromboltak. Mit tegyek? Rengeteget stresszelek emiatt..:S Mikor lesz már vége?..
2010. febr. 7. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
engem is csesztettek általánosban, most már középsuliban nem hála Istennek.. hát.. ha már nincs más lehetőség, menj el másik suliba..
2010. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
mennék, de szerintem ott se lenne jobb a helyzetem..
2010. febr. 7. 19:00
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
változz meg megint :) egy színű legyen a hajad, ne öltözz annyira kirívóan. legyél átlagosabb jobban
2010. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert van egy célpont, aki gyenge. Kicsit szedd össze magad és ne érdekeljen más,pont hogy provokálni akarnak. Te meg olyan ruhákat válassz ami előnyös neked, ne pedig a divat után menj. Ne legyél kedves mindenkivel, csak azza aki megérdemli,többieket sz@rd le,és próübáld meg túlélni. Mondd el a szüleidnek, hogy bántanak, hátha ki tudnak venni a suliból.
2010. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az írásodból én nem jöttem rá,hogy fiú vagy lány vagy...

Igazából nekem az EMO-ról egy olyan ember jut eszembe aki állandóan fekete,és idétlen ruhában jár,úgy van kisminkelve mintha élőhalott lenne,(fiúk,lányok egyaránt)és az undor soha nem múlik el az arcukról...Elég lehangoló látvány ez.De mint írtam,ÉN ÍGY LÁTOM AZ EMOSOKAT!! Nem tudom,te hogy nézel ki,de ha valaki csinosan,nem kirívóan öltözködik,ha valaki nem úgy néz ki mint a rajzfilmben a "halott menyasszony" akkor arra nem nagyon ragad rá az EMO megjegyzés..Valamiért csak mondják,de miért??Az sem megoldás,hogy sulit válts..Ha piszkálnak akkor mindig elmenekülsz??

Légy bátrabb,és határozottabb..Ha valaki szemétkedik 2 dolgot tehetsz.

1.Egyszerűen ne vegyél róla tudomást.Ha kell csak mosolyogj,és amikor azt mondják,hogy idézlek:"undorító kövér emo r****c" akkor csak bólogass,és mond azt,hogy nos igazad van..és???Téged ez miben károsít meg??Ha veréssel fenyegetnek akkor szép nyugodtan mond azt,hogy nyugodtan megverhetsz,de hidd el védekezni fogok,és utána megyek a rendőrségre...A legtöbbnek csak a szája jár,és általában ez elég is hogy megunják a piszkálódást..

2.Vagy csinálhatod azt,hogy amikor piszkának,reagálsz,és ugyanabban a hangnemben lefikázod te is őket..

A lényeg NE HAGYD MAGAD!! ne lássák,hogy bánt téged a dolog,mert még jobban rád szállnak..Ha fiú piszkál(és persze te is fiú vagy) akkor őt még jobban fel tudod hergelni ha azt neki egy ceruzát,és azt mondod neki jó hangosan,hogy tudom,hogy a ceruza is vastagabb a farkadnál,de erről nem te tehetsz..Ez elég égés lenne..

Bármit csinálsz ne hagyd magad!!

2010. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Lány vagyok..van 1-2 fekete pólóm de amúgy színesebb cuccokba járok.. a hajam szőke és sötét barna.A sminket se viszem túlzásba egy kis szempillaspirál meg szemcerka. Ezért se értem miért van ez..vagy, hogy mit ártottam én nekik(:

és köszi a tanácsokat

2010. febr. 7. 19:43
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő milyen csúnyán bánnak a fiatalabbak a másikkal, ilyenekért bántani a másikat?! Semmi közük hozzá h öltözöl,h nézel ki, nemhogy még utáljanak is érte! Gondolom így akarnak többnek,menőnek látszani,azt hiszik ettől többek! Szánalom a köbön!!!
2010. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam, hogy vannak olyan lányok akiket csúfolnak még középiskolában a fiúk.. :O Én 16/F vagyok és nálunk osztályban nincs semmi ehhez hasonló..
2010. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

engem általánosban csúfoltak, szemüveges k..vának hívtak. amikor huszadszorra mondták egy órán belül, odafordultam, és megkérdeztem: "tényleg ilyen kicsi a szókincsetek? találjatok már ki valami mást"

akkor egy ideig annyira el voltak képedve, hogy békén hagytak.

erre nincs jobb megoldás. ha látják, hogy fáj, még jobban bedurvulnak. mint a cápák - a vérre mennek. ne hagyd. légy süket, légy alabástrom, szűnjenek meg létezni a számodra.

2010. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem a szemembe mondják csak 1-2X tesznek ilyen megjegyzéseket...viszont a hátam mögött rendszeresen. Volt olyan, hogy éppen ott álltam tök közel hozzájuk és pont akkor is engem beszéltek ki, hogy milyen a stílusom és, hogy EZÉRT milyen undorító teremtmény vagyok.(: Pedig elmondtam nemrég itt is, hogy oylan a stílusom mint az osztályomba a legtöbb lánynak azzal a különbséggel, hogy ők már ovis koruk óta ismerik 1mást így nem is bántják őket.. és itt a probléma...nem ismernek de elítélnek..szerintem ha vennék a fáradságot és megismernének talán változna a véleményük, de szerintem ez náluk reménytelen-.-Én is azt hittem, hogy ha elkerülök középsuliba megszűnnek ezek a gondok mert érettebbek lesznek, de hát tévedtem.:/
2010. febr. 8. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!