Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nekem egy oldalnak kellene...

Nekem egy oldalnak kellene valami találó nevet keresnem! Mi legyen az?

Figyelt kérdés
egy idézetes oldal lenne de egy csomó olyan nevu oldal van már ezért valami találó, különleges névre gondoltam... de nem jut eszembe semmi jó. kérlek adjatok tippeket.

2015. jan. 25. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:

idézetek idézete



remélem jó

2015. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NEM IDÉZETES OLDAL!!!4!4
2015. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ha erre az oldalra tévedtél, kérlek akaszd fel magad."


Nagyon egyedi leszel, nem gondolkoztál azon, hogy esetleg minecraft gameplayeket is csinálj, meg egy jelizős klubbot?


Komolyan, miért jó ez embereknek, hogy semmiből vett, bullshit, megalapozatlan f**zságokat nyomatnak orrba szájba, majd elalélnak attól, hogy ez mekkora ki***szott életigazság.


"Az élet néha nehéz, de legalább villamos" és már össze hugyozzák magukat a tinip**ák, főleg, ha még valami kitalált életművész nevét is hozzáfűzitek.

2015. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lehetne pl: Gondolataim, Az élet fényei, Merengő :)
2015. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a neve Everyday idézetek lett... és azért idézetek a neve hogy sokan likeljék am nem egyszeru idézetek lesznek benn.!
2015. jan. 26. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
íhát ez k**va szar
2015. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó már nemaz a neve de hiába próbálok mondatot nemengedi. Azt se engedte h ha erre az oldalra tévedsz kérlek akaszd fel magad! Valamért nemjode az ötlet király... Szoval eleg nehez jo cimet találni
2015. jan. 28. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!