Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tegyem helyre a lelkemet?

Hogyan tegyem helyre a lelkemet?

Figyelt kérdés
Ide írom a kérdésemet, mert máshol, bár lehet itt is csak komolytalan válaszokat kapnék. Párommal nem rég vége lett a kapcsolatunknak, furcsa mód egy hétre rá, szinte minden nap beszéltünk, lényegtelen dolgokról igaz de beszéltünk. Pár nap kellett ahhoz hogy belenyugodjak és elfogadjam a helyzetet, de ezeknek a beszélgetéseknek hála újra elkezdett hiányozni, végül ezt elmondtam neki, de ő azt mondta ezek csak azért voltak, hogy biztos legyen a döntésében. De én ezt nem igazán értem, én úgy gondolom egy beszélgetés után is ellehet dönteni, de ő mégis keresett utána is többször. Mi ez az egész? Most újra padlón vagyok, és nagyon fáj, de inkább az, hogy nem értem ezt az egészet az bosszant. 20L 20F
2010. febr. 8. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Menjetek el pszcihológushoz
2010. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A volt párod egy gerinctelen, önző disznó. A saját bizonytalanságát és rossz közérzetét akarja "rád rakni", hogy neki kevésbé legyen rossz.

Szerintem ezen nincs mit eldönteni. Vagy akarok valakit vagy nem...

Vedd át az irányítást, ne akkor beszélgess vele, amikor neki eszébe jut kereseni Téged, néha ne vedd fel, nem érsz rá és kész.

Ha rájön, hogy nélküle is megy tovább az életed, akkor gyorsan eldönti, h akar-e benne résztvenni, vagy nem.

2010. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2.! válaszoló, azóta megmondtam neki h hagyjuk egymást max majd néha beszélünk, másnap keresett, azóta nem , így szerintem sikerült végre eldöntenie anélkül hogy engem tovább bántana
2010. febr. 11. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!