Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek rólam?

Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Külvilágból jövő visszajelzések:

Alapvetően szimpatikus szoktam lenni az embereknek, közel mégis csak kevés embert engedek magamhoz, azonban ismerősi köröm elég tág. Az relatív ismeretlenek rokonszenvét viszont nem egészen értem. Az egyetemen az összes biztonsági őr hangosan széles mosollyal köszön nekem mindig előre, a ruhatárosok folyton érdeklődve jókedvűen tartanak szóval, a kávézóba ahova gyakran jártam a főnök maga jött hogy törzsvásárló kártyával ajándékozzon meg, és mindig érdeklődve fordulnak felém akár a tanulmányaimmal vagy a napom milyenségével kapcsolatban... A vonaton, utcán, villamoson gyakran szólítanak le idegenek és eddig akárhány állásinterjún voltam, felvettek (legyen az egy kávézó vagy egy informatikai biztonsággal foglalkozó vállalat)


Ahogy én látom magam:

Alapvetően egy igényes, értelmes nőnek tartom magam, aki rengeteget mosolyog. Nem vagyok egy szépségkirálynő, egyszerűen szeretem az életet és soha nem fordul meg a fejemben hogy nem sikerül valami amit eltervezek. Alapvetően úgy élek hogy amit adok azt kapom vissza (sajnos ez nem mindig igaz de azért sokszor tapasztalom). Nem szeretem ha beleszólnak abba mit csináljak. Heti rendszerességgel segítek rászorulókon. Édesanyám szerint talán a legrosszabb tulajdonságom, hogy elég nyers tudok lenni, ha a véleményemről van szó. Partnereim gondoskodó, kedves, aranyos jelzőkkel illettek.


Két bölcsességem:

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld"

"A kész mindig jobb, mint a tökéletes"


Véleményt és építő kritikát szívesen fogadok!

20/L


2015. jan. 31. 21:30
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
ne térj le az útról ifjú Padawan...
2015. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem az, hogy csak önfényezésnek írtad ki.
2015. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szóval fizetős vagy?
2015. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Miért fontos, hogy vadidegeneknek mi a véleménye rólad?
2015. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:

Ez vajmi kevés információ ahhoz, hogy építő kritikát mondjunk, de a leírtak alapján szimpatikusnak tűnsz...

Miben vagy bizonytalan? Csak a bizonytalan emberek kérik ki mások véleményét gyakorin.

2015. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
őrök: "némá!! jó a segge jó a melle mosolyogjunk rá egy kicsit"
2015. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy fizetős? Nem költségtérítésesen folytatom a tanulmányaim ha ez a kérdés. :) Köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. jan. 31. 21:34
 8/25 anonim válasza:
Tetszik a pozitív hozzáállásod és hogy meg se fordul a fejedben, hogy valami nem jön össze. És hogy sokat mosolyogsz. A kisugárzásod is épp emiatt lehet ilyen jó, hogy ennyiszer megszólítanak stb. Véleményem szerint több ilyen ember kéne, mint te, ahelyett, hogy mindenki csak a gondokkal törődik, ez az a hozzáállás amivel lehet előre haladni. Szóval nekem szimpatikus vagy ez alapján. 21/F
2015. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 opened paradise ***** válasza:

Biztos tipikus szomszéd lány kaliber vagy.

Az életfilozófiád tetszik Yoda :D

Ez is egyfajta nézete a karmának.

A nyersséggel meg nincs baj.


Szimpatikus amit leírtál,de nyilván ennyi alapján nehéz bármit is mondani.

2015. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bizonytalan csak puszta kíváncsiság!
2015. jan. 31. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!