Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a leírtak alapján rólam? (párkapcs téma)

Figyelt kérdés
Volt egy pasim,akivel együtt voltam 2 évig,de az utolsó 3-4 hónapban nagyon megromlott a dolog. Ő egy munkakerülő lett,mamáját,anyját lehúzta. Volt hogy bántott engem,szóban-fizikailag is..pofon meg ilyenek. Megismetem egy srácot amikor már a végét jártuk a pasimmal. Ég és föld.. A sráccal barátok lettünk,próbáltam közelkerülni hozzá,nagyon kedves,megértővolt..kb 1 hónapra rá vége is lett a pasimmal. A sráccal napi szinten találkoztam,nagyon jól éreztem magam vele,mindig meglepett valamivel,értem jött a munkahelyemre ha későn végeztem stb. El sem hittem,hogy valaki lehet ennyire normális,és rendes. És nem..nem lefektetni akrat
2014. dec. 21. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Az írásodban 2 srácot mutattál be, rólad egy szó sem esett.
2014. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 To7ka ***** válasza:

És miért alakulna ki ennyiből egy vélemény? Végigolvastam és egy teljesen átlagos lány vagy, semmi extra...:) Jó értelemben!

Ha azt nézzük, miért hagytad, hogy egy pasi verjen? Ilyen mellett egy nő nem marad...

Teljesen normális, hogy nagyon szereted aki meg jó hozzád és elhalmoz mindennel. Viszont több jó barátom tapasztalatából, mielőtt nagyon közel kerülsz a sráchoz kérdezd meg magadtól, hogy menni fog neked a "túl jó" is? Mert az olyan nőkre, akik kitartanak agresszív pasik mellett, jellemző, hogy nagyon vacakul tűrik a "túl jó" pasikat. És az ilyen típus érzelgős, és nagyon szarul fogja érinteni ha otthagyod.

Talán ez az egy amire így tudok gondolni rólad, ha nincs ilyen mániád legyél nagyon boldog az új sráccal!:)

2014. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Azt, hogy egy teljesen átlagos csaj vagy, aki egy teljesen hétköznapi történetet írt le.
2014. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
semmit
2014. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ügyes vagy jár a keksz
2014. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te:

Fiatal leányzó szerelmes akar lenni megismer egy neki tetsző faszagyereket, boldog vidám de ahogy teltek múltak a hónapok, a lány idővel rádöbbent, hogy ez a fiú nem a daliás herceg akivel élnek majd mit Hamupipőke és Lipót király. De Lipót megváltozott, és gonosz galád ember lett, és Hamupipőke álmai szertefoszlottak, de Lipót terrorizálta őt és nem merte elhagyni, félt hogy megbánja és elveszik tőle az üvegcipellőjét....


Majd egy napon találkozott Gézával a juhásszal aki terelgette nyáját aki kedves volt egyszerű és megértő, és megadta mindazt a lánynak amire vágyott, majd egy nap bátor lett és elhagyta Lipótot, és tovább ismerkedett Gézával, akivel talán mindaddig boldog lesz amíg Géza nem akar majd szexelni vele, de talán előfordulhat, hogy ő lesz az akivel nem csak barátok lesznek , hanem egy gyönyörű boldog pár.


De eme lánnyal a legnagyobb probléma, hogy naiv tud lenni, és talán ki is tud használni másokat amíg neki jó, de remélhetőleg nem.

2014. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ahahhaaa,,, és ?? ez most mi akar lenni, propaganda a 2-es srácnak vagy mi?
2014. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rólad. Őszintén szóval egy büdös szót nem írtál magadról. A két srácról viszont megtudtam pár dolgot.
2014. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!