Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú olyat tesz meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú olyat tesz meg a kedvemért, amit senki más miatt nem tenne meg, akkor komolyam gondolhatja, hogy szeret? Félek, hogy mit gondolhat néha rólam.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki azt mondta, hogy szerelmes belém, de azt hittem, hogy csak viccel. Viszont mindennap amikor csak tudunk beszélünk Facebook-on (mivel koleszos, és csak pénteken tudunk találkozni), vagy telefonon. Eddig annyira nem is vettem komolyan, mert az egész banda elég csajozós. Plusz először úgy gondoltam, hogy csak azért mondja, hogy elcsábítson. Viszont most olyat értem el nála, amit eddig senkinek sem sikerült, és barátnőm(már icipici kora óta ismeri) azt mondta, hogy nagyon tetszhetek neki, hogy ezt is elértem nála, még ha csak minimálisan is. De nem tudom, hogy mit higgyek.. Lehet én is kezdek beleszeretni, vagy lehet csak erősebb baráti vonzalom?

A másik meg az, hogy az ottani banda ellentetje vagyok, és félek, hogy hisztisnek, beképzeltnek, városi kis r*binek gondol..

De egyébként nagyon sok mindenről eltudunk beszélgetni, kezdve a kajáktól a sulin át a hülye álmaimig, meg ezek a közös tervezések, hogy majd nyáron ezt fogjuk, meg azt fogjuk csinálni. Meg, ha majd egyszer gazdagok leszünk elmegyünk ide-oda.. Szerintetek komolyan gondolhatja, vagy csak tudja mit kell mondani?

Bármi is legyen, nem adom magam könnyen, csak érdekelne, hogy szerintetek mi van :-)

Én 14, ő 16 :-)


2015. jan. 29. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem folytasd az ismerkedést. Finoman megnyílhatsz felé, a reakcióiból mindent le lehet szűrni
2015. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De mit értél el nála ? Mert azt nem írtad.
2015. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem olyan nagy dolog, csak nagyon utál olvasni, és valahogy szóba jött, hogy úgyis elfogok vele olvastatni egy könyvet, és sikerült. Barátnőm már évek óta próbálja rávenni :-)


Köszönöm a válaszokat :-)

2015. jan. 29. 20:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg mindig becézgetjük egymást :-)
2015. jan. 29. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Alakul a molekula,lehet hogy lesz belőle valami :)
2015. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy gondolod? :-D :-)

Egyébként, annyira szeretem benne, hogy nem erőltet semmit. Ha mondom, hogy nem szeretném, megkérdezi, hogy miért, én válaszolok rá, és meg is érti. :-D

2015. jan. 29. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!