Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok erről a személyi...

Mit gondoltok erről a személyiségtesztről, mennyire igaz rátok? Szerintetek lehet hinni az ilyen "személyiségteszteknek"?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 3. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem marhaság az összes ilyen.
2015. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ilyen teszt lenne, hanem egy pszichológiai profilzás része, akkor érdemes lenne komolyan venni, ugyanis sok kérdésnél van mögötte háttér.

De egy csomó olyan van, ami nem egyértelmü eredményt ad, csak több másik hasonló kérdöívvel együtt lehet belöle megbízható eredményt kihozni.

2015. febr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egész jóféle teszt. Neked mi jött ki?
2015. febr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem INTJ jött ki, nagyjából igaz is rám, de amikor a haverokkal is kitöltettem, ők azt mondták hogy nem igazán hasonlított rájuk.

Szóval ez inkább azoknál működik akinek jó az önismerete, úgy gondolom.

2015. febr. 4. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!