Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Feltűnési viszketegség? Vagy...

Feltűnési viszketegség? Vagy ritka okos gyerek? Vagy mi értelme van? Vagy Ti is szoktatok ilyet?

Figyelt kérdés

Egy anyuka az egyik közösségi oldalra úgy írta ki hogy a gyerkőce két éves lett,hogy üzent neki,mintha tudná a gyereke,hogy mi az, mind ezt csupa nagy betűvel ....

Én max kiteszek egy képet,és kiírom,hogy x éves lett a gyerek.Nem pedig hogy "ANYA APA ÜZENI,HOGY NAGYON SZERET TÉGED" ...meg ilyenek.


2013. szept. 7. 13:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne írhatna azt a gyerekének, amit akar? Komolyan nem értem. Szerintem egyik sem a felsoroltak közül, csak te valamiért nem bírod őket, és találtál még valamit, amibe bele lehet kötni.
2013. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Ez egy móka, nem több. Ha nem tetszik, egy kattintással távozhatsz az oldalról és kész.
2013. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A helyett,hogy nekem esel,mert kettőnk közül nem én kötöttem bele valakibe,hanem pont hogy Te,inkább elmentél volna a kérdés felett,vagy válaszoltál volna a kérdésre...


A reakciódat tekintve Te is olyan vagy,mint az ominózus anyuka,tehát tudtál volna értékelhető választ adni...


Szerintem semmi olyat nem írtam fent,amire így ki kellene akadni. Szeretném megérteni,miért tesz valaki ilyet?

2013. szept. 7. 13:57
 4/20 A kérdező kommentje:

Hát akkor nekem egy deka humorérzékem sincs :-D

De komolyan... mitől mókás ez?

2013. szept. 7. 13:59
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Ha megsértődsz azon, hogy valaki nem olyat válaszol a kérdésedre ami nem tetszik (tehát nem fikázza veled együtt az illetőt), akkor miért nem attól kérdezed meg egyenesen, aki feltette?

Gondolom az motiválta, amit odaírt: nagyon szereti a gyerekét.

2013. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem meg :-)


De miért nem mondja a gyermeknek? Nem értem....

Mint anya,tisztában vagyok azzal,hogy egy anya mennyire szereti a gyermekét (persze vannak kivételek,de ha az alapot nézzük)...


Vagy x év múlva amikor a gyerek megtanulja használni a közösségit,akkor majd látja,hogy igen,engem mindig nagyon szerettek a szüleim?? Ebben látok logikát így,noha igen kicsi az esély erre.

2013. szept. 7. 14:27
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem olyan ismerősöm van aki a kutyájának írta ki hogy menjen haza (megszökött) én mosolyogtam hogy ha elolvassa a kutya tuti hazatér. Én sem értem az ilyen dolgokat.
2013. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben nincs logika, csupán egy hirtelen felindulásból elkövetett szeretet kitörés :).
2013. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

:-D

A kutyának üzenni,tényleg vicces :-D



Ez nagyon aranyos volt!! "hirtelen felindulásból elkövetett szeretet kitörés" :-D

2013. szept. 7. 14:57
 10/20 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak fura,már-már betegesnek tűnő dolgai,én sem értem miért csinálja ezt de nem is érdekel.
2013. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!