Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha tanulnom kell...

Mit tegyek ha tanulnom kell de egyszerűen túl fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

MSc képzésen vagyok munka mellett. Délutánonként tanulgatok azonban olvasom az anyagot, de az agyam nem fog fel semmit. Eléggé ambiciózus vagyok és nem adom fel, de nem tudok figyelni.

Az anyag se következetes, tőmondatokban ír le mindent ezért a netről kell mindent kikeressek. A hétvége sajnos nem elég mivel hatalmas az anyag (itt a mennyiségre mennek, nem a minőségre).

Mi a megoldás, még több kávé? Esetleg valami gyógyszer?


2015. febr. 4. 20:27
 1/2 anonim válasza:
Mondd fel telefonra az anyagot és este amikor aludni akarsz akkor rakd folyamatos lejátszásra rakd be a füledbe a fülhallgatót és egész alvás alatt hallgasd és remélhetőleg hatni fog.Ja és mond magadban hogy biztos megtudod így tanulni :) nekem már egyszer sikerült úgyhogy remélem neked is fog :)
2015. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem verset akarok magolni :))
2015. febr. 5. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!