Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a fordított pszichológia?

Mi a fordított pszichológia?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha pl: én azt akarom hogy hagyj békén, de te nem hagysz, akkor azt mondom h : Jólvan csináld csak. Erre te automatikusan abbahagyod.


Bocsi h veled példálóztam csak így jutott eszembe.Valaki biztos megtudja jobban magyarázni.

2009. júl. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valakit az ellenkezőjére próbálsz rávenni annak, amit igazából akarsz. Így azt hiszi, hogy az ellenkezőjét csinálta annak, amit te akartál, pedig pont azt akartad.
2009. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Például ha valamit el akarsz rejteni, akkor nem érdemes a szekrény mélyére süllyeszteni, hanem az asztal közepére tenni, és rá mondjuk egy könyvet rakni. Az illető, aki elől el akartad dugni azt a bizonyos dolgot, legutoljára fog arra gondolni, hogy azt a dolgot csak úgy ott hagyod az orra előtt. Bocs, ha érthetetlen volt, már nem nagyon fog az agyam ilyenkor ^^"
2009. aug. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Mikor én még általános suliba jártam akkor volt egy nagyobb srác aki mindig kötekedett a kisebbekkel.

Suli után a buszra várva télen mindig levette a sapkám, és elfutott vele, én először mindig futottam utána ,hogy adja vissza, ő ezt élvezte és ez is volt a szándéka szerintem vele ,hogy kihasználja ,hogy ő nagyobb és gyorsabb.

Rájöttem ,hogyha nem futok utána hanem hagyom ,hogy nála legyen a sapkám akkor előbb utóbb megunja és visszaadja.

Szóval tudtam ,hogy az a szándéka ,hogy fussak utána de én úgy csináltam mintha nem érdekelne ,hogy elvette ezért visszaadta. :D

2010. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A fordított pszihologia lehet akár azis hogyha a rablók betornek valahova akkor azt gondolnank h mostmar nyugi lesz mert ketszer ugyanoda nem tornek be de mivel forditottamn gondolkodnak ezert masnap ugyanoda tornek be mer senki nem szamitana rajuk,veéem ez tortent
2010. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Vagy ha én azt mondom neked,hogy ne gondolj elefántra,mi fog rögtön az eszedbe jutni?Tutira egy elefánt
2011. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
98%

Megérkezik a pizza:

- Mennyi borravalót szokott kapni? - kérdezi az ember a pizzafutártól.

- Nem tudom, ez az első fuvarom. Egyetemista vagyok, csak besegítek a nyáron. De a többiek

azt mondták, maga elég fukar egy alak. Örülhetek, ha húsz forintot kapok magától.

A hapsi bedühödik.

- Micsoda? Na, itt van még ötszáz forint, és mondja meg nekik is, mennyit kapott! Egyébként

mit tanul az egyetemen?

- Alkalmazott pszichológiát.

2011. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Definíciót nem igazán tudok írni, de pár példát igen:


1. Az angoltanárunk kitalálta, hogy 5 házifeladat-hiányért jár egy 1-es (nem törlődik). Nekem 4 hiányom van már vagy 3 hónapja. Kb. 2 hónapja - amellett, hogy megcsinálom a házit - mindig azt mondtam a tanárnak, hogy nincs házim, és mikor már kezdte beírni a hiányt, akkor mondtam, hogy megvan. Mostanában, ha nincs meg a házi, akkor bevallom hogy nincs meg, a tanár meg azt mondja, hogy jól van, úgy csinál, mintha beírná, hogy megijedjek, de nem írja be, mert azt hiszi, hogy már megint csak viccelek.


2. A suliban tesin szoktunk pitizni (focijáték (most nem fogom elmagyarázni a lényegét)... Az egyik haverom egyszer kitalálta, h ő mostantól szeret kapus lenni, pedig addig utált... Ezután direkt arra hajtott, hogy ő legyen a kapus. A végén kitaláltuk, hogy ő sosem lehet kapus, mert nem lehet tudni, hogy direkt rúg-e olyanokat, hogy ő legyen a kapus. Most már sosem kapus, rajtam kívül mindenki azt hiszi, hogy jól kiszúrtak vele, pedig direkt ezért csinálta.

2013. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!