Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyik barátnőm nagyon rossz...

Egyik barátnőm nagyon rossz úton indult el, kezd nagyon k*rvás lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beszéljek vele és mondjam meg hogy ez nem jó így,vagy hagyjam rá?
2015. febr. 10. 16:20
 1/4 anonim válasza:

Nekem is van ilyen barátnőm. Én beszéltem vele, illetve hát megpróbáltam. Néha amikor mesélte a hétvégi élményeit, mosolyogva beszúrtam a kérdést: jó ég, nem gondolod, hogy ez azért már sok? vagy tanácsoltam, vegyen vissza kicsit. Mindig azt a választ kaptam, hogy tudja ő, hogy ez azért durva már, dehát most kell élni, kiélvezni a bulikat, inkább mint 30-40 évesen. Nem szálltam rá a téma miatt, csak megemlítem néha (egyre ritkábban), de tulajdonképpen már csak reménykedni tudok, hogy kinövi egyszer.

De nem mindenki ugyanolyan, egy próbát szerintem mindenképp megér, ha nem letámadod meg óránként mondogatod neki, összeveszni sem fogtok. Mi legalább is sosem vesztünk össze.

2015. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nem hiszem hogy hallgatni fog rám,max. annyit elérek hogy az egész osztály a többi lányon kívül ellenem lesz...de már a lányoknak és nekem elegem van egész nap azt nézni amit elművelnek az osztályban..

És még ő azt mondja hogy szeret egy fiút akivel 1 éve együtt vannak

2015. febr. 10. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd!
2015. febr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én így vesztettem el a legjobb barátnőmetet....
2015. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!