Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most indult a suli, de már...

Most indult a suli, de már hiányzik. Mit tegyek? Olyan rossz érzés.

Figyelt kérdés

8.os vagyok. Kb 1 éve ismerem a legjobb barátomat, aki kicsit több is mint legjobb barát. De most elköltöztem Szerbiába, és nem láthatom, meg nem bírok vele találkozni, csak skypeon meg fb-n tudunk beszélni. Nagyon hiányzik. Már nem láttam vagy 3 hónapja, és kezd nagyon hiányozni. Az új suliban viszont mindenkinek megvan a "párja", mindenki ölelkezik, csak én... állok olyan szerencsétlenül, és olyan érzés, mintha... átvágtak és kihasználtak volna, elvették a legjobb barátomat, és most nincs senkim.

Olyan rossz érzés. Mit tegyek, hogy elviselhetöbb legyen?



2013. szept. 18. 23:12
 1/2 anonim válasza:
Keress új barátokat.Ismerkedj és kész.:)
2013. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 puszedlicskee válasza:
Szervezz meg vele egy találkozót, vagy mondjuk az egyik szünetbe ( tavasz, nyár, ősz, tél )menjetek el nyaralni pl.: valakikkel, vagy csak utazzon le hozzátok :)
2013. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!