Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit nem ismersz be magadnak?

Mit nem ismersz be magadnak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

azt h csunya vagyok :(


mert tudom h akik szerint szép vok azok hazudnak vagy "vakok" :'(

2010. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néhány rossz döntésemet, amik szerintem jók.
2010. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár dologban rosszak a nézeteim, más a világ felfogásom mint az átlag embernek. De szerintem jók az én nézeteim szóval nem fogok behódolni a többi szűklátású besavanyodott embernek. Mert vannak akik megértenek, akik értik a lépéseimet és sokan vannak akik idiótának néznek.
2010. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Michael Jackson meghalt... :'(
2010. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Javítsatok ki, ha tévedek, de amit ide leírunk, azzal tisztában vagyunk, tehát beismertük magunkban. Amit nem ismerek be magamnak, azt nem tudom ide leírni, mert még ragaszkodom hozzá, hogy az nem igaz....


Oké, lehet nem fejtettem ki jól/eléggé, de remélem értitek.... :)

2010. febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

09:22 vagyok

előttem válaszoló! ez nem igaz. ha valamit nem ismersz be magadnak, az olyan, hogy tudod, hogy az van ami, csak nem akarod elhinni, vagy elfogadni. :(

2010. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!