Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert van ez nalam? Kicsit...

Miert van ez nalam? Kicsit vicces es lehet gaz is : D

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik topicba illene igazabol...szoval ide irom

Ha meglatok egy embert aki nagyon "flancol" vagy teszi a fejet, mint a politikusok is, hogy nagyon megvalogatja mit mond, es ilyen felsobbrenduseget erzek naluk, akkor egybol arra gondolol hogy o is ugyanolyan budoset sz*rik es ugyanugy wc-re jar minden nap mint akarmelyik ember es o megis ennyire nevettsegesen viselkedik. :D

Ez nagyon gaz de csomoszor ezt erzem.

Mi a baj velem?! :DDD


2015. febr. 13. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

A bajod az irigyseg, meg az, hogy nem torekedsz arra, hogy te is elerj valamit, mert hat ok "budoset sz@@rnak meg hat gyalok jarnak a WC-re".

Amugy a kiralyno is.

2015. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez jutott eszembe:


"A bombanő az csupa titok

senki se látja, ha kakilok"

2015. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Deeeeehhogy vagyok feltekeny:D

Tanulok en is mert egyetemre akarok menni

De neha mikor mutatjak pl a politikusokat csomoszor eszembe jutnak az ilyenek :D...

Biztos feltekeny vagyok igen :)

2015. febr. 13. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltekeny, irigy.
2015. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hat nem sok kulonbseg van a ket szo kozott de az sem vagyok :))

Csak olyan viccesnek tartom hogy ugyanolyan emberek mint mi de hogy eltudjak jatszani a szerepet :D... vagy nem tudom :)

Vannak ilyen hulye gondolataim :DD foleg ha unatkozok :)

2015. febr. 13. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
semmi baj veled, én elég idős létemre ugyanígy vagyok ... egy-egy megbeszélésen, tárgyaláson néha azon rágódok, hogy ez itt most vajon komolyan gondolja amit és ahogy mond? ... ez gyerekkorában is ilyen hülye lehetett? stb
2015. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy? Politikusokról ne is ejtsünk szót inkább. De egy olyan ember miért ne flancoljon, aki például önerőből lett anyagilag független? Ha annyi pénzem lenne, hogy megengedjek magamnak mindent akkor biztosan nem foglalkoznék az ilyen gondolkodású emberekkel mint például te, és szerintem a gazdag emberek is így teszik. Hiába vagy irigy, féltékeny, lenéző, bármilyen, attól még ez van.
2015. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!