Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ffi aki normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ffi aki normalis kapcsolatot, szerető barátnőt és nyugalmat keres az életben? Mostanaban CSAK olyan pasikat ismerek meg, akik csak a szexre vágynak.

Figyelt kérdés
Természetesen nagyon fontos dolog a szex és a testiség, bár önmagában nagyon kevés a NŐKNEK. Igaz fiatal vagyok és lehet naìv, de egyszerűen nem értem a ffiakat.. Probaltam korombeli és idősebb ffiakkal is ismerkedni, de bmilyen korosztály.. Legyen az komoly akár milyen.. Szinte csak a szexre tudnak gondolni.. Ez oké! De komoly kapcsolatot és barátnőt senki nem akar? :| lehet maradi vagyok..
2013. márc. 28. 18:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
46%
Én ilyen voltam,aztán rájöttem fiatalon ez hülyeség.Élni kell azé életet.Persze 30 felett azért már más
2013. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

egyetértek veled :)

jó lenne már olyanokkal is ismerkedni aki tartós kapcsolatot akar :)

L/19

2013. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Vagyok. Most is alakítani próbáltam egy normális kapcsolatot, erre mikor megérezte a lány, hogy komolyan gondolom, dobbantott. Előtte semmi gáz nem volt. Nem értelek már titeket.
2013. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 El Greco ***** válasza:
Van.
2013. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
Szerintem rengeteg ilyen férfi van, talán csak rossz helyen keresgélsz. Hol szoktál ismerkedni? Hány éves vagy egyébként?
2013. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Valahol biztos van.
2013. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van :)
2013. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Nekem nőként is az az álláspontom, hogy a komoly kapcsolat nem attól lesz, hogy kimondjuk, hanem kialakul - tehát két ember apránként megismeri egymást, kiderül, hogy összeillenek-e, és akkor lehet komoly kapcsolat. Tehát eleve minden kapcsolatnak lazának kell(ene) indulnia, ha nem így van, akkor az társfüggőség, mindegy, hogy ki, csak legyen valaki...

És abban, hogy egy kapcsolat komolyra fordul-e, nálam nagyon fontos szerepe van a szexnek, a minőségnek és a mennyiségnek, ugyanis ha valakivel nem passzolunk össze szexuálisan, akkor teljesen értelmetlen komoly kapcsolatban gondolkodni...

2013. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
69%

"jó lenne már olyanokkal is ismerkedni aki tartós kapcsolatot akar :)

L/19"


Ha meg megismerkedtek egy olyannal, menekültök vagy esélyt sem adtok. Utána meg összeálltok egy bunkóval, azt megy a nyafogás hogy minden pasi köcsög.

2013. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Nem csak olyan pasik lennének ha a nők nem lennének partnerek benne. Kétlem, hogy a párkapcsolatok nagy része csak azért alapul a szexen mert a férfi azt akarja, ebben mind a két nem hasonlóan hibás.


Ennek ellenére vannak még olyanok akik nem a testi vonzalmon alapuló kapcsolatot keresnek, csak kevesen vannak.

2013. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!