Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátom, akit már jó...

Egyik barátom, akit már jó ideje ismerek szörnyen viselkedik mostanában. Annak örül, ha valakit veszíteni lát. Nem tudom, hogyan reagálhatnék erre, szerintetek? Kegyetlen érzés, hogy ez pont karácsony előtt jutott az eszembe, bocsánat mindenkitől.

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ébresztő, nem a barátod!!!! Építsd le a vele való kapcsolatod.
2013. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha így viselkedik, biztos nem a barátod. Hadd ezt a "barátságot" és koncentrálj az igaz barátaidra (mivel azt írtad ez az egyik barátod, ebből arra következtetek, hogy még van más).
2013. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy gonosz. Nekem a néném ilyen. Csak akkor mosolyog, ha valaki szomorú. Az egyik régi barátnőm is ilyen volt, vele pont emiatt szakadt meg a kapcsolat. Mindig akkor volt boldog, amikor nekem nem sikerült valami, amikor meg sikerült, akkor depis lett. Undorító.
2013. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!