Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Nagyon nagy...

Mit tegyek? Nagyon nagy gondok vannak nálam?

Figyelt kérdés

Idegbeteg vagyok a bátyámtól mert állandóan szekál inzultál és aztmondja én ne szóljak bele az életébe meg hogy mit csinál mert hogy ő nagy 19 éves és adjam meg a tiszteletet neki... De én nem fogom amíg ő szóban sérteget engem ha én beleszólok valamibe már egyből rámförmed de persze ő beleszólhat mindenbe komolyan ott tartunk hogy 4 év a korkülönbség köztünk és megtudnánk egymást folytani egy kanál vízben ha anyámék meg a nagyszülők nincsennek.... Próbáltam leköltözni a másik szobába de anyám nem vesz komolyan és nem tesz semmit hogy levigyük a cuccaim....

A mamám pedig mindig engem csitítgat és ez olyan szinten fel tud idegesíteni hogy majdnem kiugrottam az ablakon valamelyik nap

Illetve jól jönne már egy barátnő is mert depressziós vagyok, félek hogy nem lesz soha az életbe. a haverjaim úgy tudják hogy volt már de igazából nem és ha ez kiderül puhap*csnek hinnének és kilennék közösítve...

Szerintem csúnya vagyok... Ha egy lány nyit felém akkor pánikrohamom lesz és begörcsölök nem tudok mit mondani,nem jut semmi eszembe amiről tudnák beszélni neki. De ez csak az olyannal van aki tetszik...

A kérdésem: Mit tegyek a családi mondhatni szinte háborúval és azzal hogy ne féljek lányokkal beszélgetni?

Nem nem vagyok meleg teljes mértékben taszít.


2015. febr. 14. 11:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve nyúlszívű vagyok... Lehet ezzel valamit tenni? Félek vissza szólni azoknak akik szintén beszólnak nekem...
2015. febr. 14. 11:46
 2/3 anonim válasza:
Adj el mindenedet és szökj meg!
2015. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincsenek nagyon nagy gondjaid.


Próbálj meg nem beleszólni bátyád életébe, lehet hogy tényleg idegesíted vele, szerintem próbáld visszafogni magad és akkor ő is békén hagy. Képzeld magad a helyébe, hogy egy nálad négy évvel fiatalabb próbál mindenben okosabbnak tűnni, te is nehezen viselnéd.

Egy szobában vagytok? Ez a ti korotokban tényleg nagy feszültségforrás, ha van lehetőséged ragaszkodj egy külön "kuckóhoz" vagy ami van.

A barátnő nem old meg semmit. Ha még nem állsz készen a "csajozásra", akkor nem kell erőltetni! Azért mert a haverok már barátnőznek neked nem kell minden áron követni!? Lehet hogy huszonéves korodra lesz egy szuper barátnőd aki minden fáradtságot megér, és tisztelni fogja benned, hogy te a fiatal éveidet nem csajozással töltötted, hanem pl a hobbidnak vagy a szakmádnak és lesz is belőled valaki, nem úgy mint a haverjaidból, akiknek minden energiáját leszívja az aktuális nő, így nem viszik semmire! Tudnék még erről mesélni...

2015. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!