Pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar, szinte azonnal iszonyú ideges leszek és ezt ki is mutatom... Sokat kiabálok és elég hangosan. Sokszor a sarkon is hallotta a mamám,mikor átjött, és az anyám is. Elég verekedős tudok lenni, ami baj, mert erős vagyok. Szó szerint harapok és karmolok. De igyekszem higgadt maradni, csak nem mindig sikerül... Engem csak szándékosan lehet felbosszantani, és általában nem vagyok ilyen, de rengeteg érzelmi problémám van! Az iskola, a család, az életem nehéz! Ezt nem tudom másképp megfogalmazni! Fáradt vagyok és most is mindjárt sírok ahogy ezt írom...

2015. jan. 11. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te lány vagy?


"harapok és karmolok"


Hát pedig ez nem a legjobb védekezés.


Csak annyit mondok, hogy azokkal legyél kedves, kik jók veled. Akik nem jók, azokkal nem kell.

2015. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"rengeteg érzelmi problémám van"

Ebből már adódik, hogy nem vagy pszihopata.

Inkább csak nagyon stresszes és lobbanékony vagy.

Biztos vannak a problémádra pszihológiai módszerek, esetleg enyhe nyugtató. Érdemes lenne szakemberrel beszélned, ha ennyire megnehezíti az életed.

2015. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen, lány vagyok és mintha állat lennék, a harapás és karmolás ,,ösztönös reakció'' számomra! És ez nem lehet normális dolog, hisz csak 12,5 vagyok.

És igen, elég stresszes vagyok, de senki nem érti meg és ez már kiskoromtól kezdve így volt! Emlékszem, hogy kb. 7 éves lehettem, mikor elvesztettem egy nyakláncom. Nem volt drága, de a családtól kaptam és mikor elveszett, este sírtam. Anyukámmal egy szobában, csak külön ágyon aludtunk és mikor már nem bírtam sírás nélkül dühösen elkezdett velem kiabálni, pedig tisztában volt vele akkor is és most is, hogy épp milyen nehéz nekem....

2015. jan. 12. 15:33
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Elmondom neked, kb minden héten megjelenik itt az oldalon (legalább) egy tinilány, aki valami súlyos pszichiátriai betegséget próbál bemagyarázni magának, és az oldalon vár rá megerősítést. Ettől éreznétek különlegesebbnek a nyomorult kis unalmas életeteket, vagy még is mi bajotok van?!
2015. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy! -_- Akik ilyet írnak ki, komolyan aggódnak és csak mert te tökéletesnek hiszed magad, nem kéne mások problémáit így lekicsinyelni! És amilyen emberek körülvesznek engem, és még sok más embert is, van ok arra, hogy az ember miért ilyen! あなたろくでなしくそ!!!!
2015. jan. 13. 14:44
 6/16 anonim válasza:
Inkább csak impulzív vagy,egy pszichopata nem igazán stresszel.
2015. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem létező problémákról beszélünk, innentől kezdve nincs mit lekicsinyíteni...
2015. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezen kívül kár erőltetned a japánt, mert nagyon nem megy...
2015. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én nem erőltetem! És ha csak annyi eszed volt hogy a Google fordítóban nézd meg amit írtam, akkor az a te bajod!
2015. jan. 14. 06:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert Magyarországon teljesen alap elvárás, és általános intelligencia hogy tudj japánul, nem? Ne legyél már ennyire retardált...
2015. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!