Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek komolyabb?

Hogyan legyek komolyabb?

Figyelt kérdés

16 (és fél) vagyok, de van, hogy a pár évvel fiatalabbak sokkal komolyabbak nálam, jobban el lehet velük beszélgetni. Nem az a fajta komolytalan ember vagyok, aki mindenen röhög, hanem az, akivel nem nagyon lehet komolyabb, normálisabb témákról beszélni.

És én nem akarok ilyen lenni, mit tegyek, hogyan változzak meg?



2015. febr. 14. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Soha senki nem fogja neked megmondani, hogyan kell megváltozni. Ezt jobb ha most tanulod meg. Nincs rá recept, hogy ezt és ezt tedd, így és így, ekkor és ezért és kész a változás. Ez egy bonyolult folyamat, és csak te tudod előidézni, neked kell rájönnöd hogyan tudsz változni. Nekem is sok időmbe került, amíg rájöttem pár dologra.

Azt javaslom, hogy figyeld a többieket, miért komolyabbak? Milyen témában komolyabbak? Lehethogy csak informáltabbak nálad, vagy sokat olvasnak? Vagy talán nem is komolytalan vagy hanem önbizalomhiányos? Érdemes átgondolni az egész szituációt.

2015. febr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!