Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lánnyal túl kedves vagyok:...

Egy lánnyal túl kedves vagyok: mindig megbocsájtok könnyen neki ha valami hülyeséget csinál véletlen és stb. Igaz, hogy nem szabad túl kedvesnek jószívűnek lenni, hanem határozott és komolyabb legyek? ( Lányokat kérdezek, nagyon fontos )

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Komplex a dolog! Alapvetően nincs azzal baj, ha jószívű vagy, és kedves, sőt! Csak, ne engedd, hogy kihasználjanak! Lehetsz megbocsájtó, és jószívű úgy is, ha ezt nem engeded! Azzal, ha mindent gyorsan megtorlás nélkül hagysz, könnyen vissza lehet élni, ha olyan az adott személy, akivel szemben állsz. Mondjuk, megeshet, hogy azt fogja gondolni egy idő után, hogy ááá én megtehetek bármit, majd azt mondom, hogy bocs, és úgyis el lesz nekem nézve! Na, ezt azért ne engedd meg! Barátomnál estem picit ebbe a hibába, utána elgondolkodtam, és amikor olyat tett, akkor egy ideig elég közömbös voltam vele, és elmondtam, hogy nem oké, hogy ő feljogosítja magát arra, hogy bármit tehet, és egy bocsánatkéréssel el lesz intézve! Ez nem így működik azért..
2013. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. :) de ez nagyon rossz :( az elején sokkal jobb viszonyban voltunk, most már komoylabb. :(. Mit tudnék tenni?
2013. jún. 3. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha veszekszik pl ok nélkül, akkor elmondod, hogy ez így nem oké, egy darabig lehetsz kissé ridegebb is, és ha elnézést kér, akkor megmondhatod te is, hogy ez így nem okés, és örülnél neki, ha elszámolna 10.ig mielőtt megbánt! Mondhatod, hogy szeretnél egy békés, boldog kapcsolatot, és jó lenne, ha nem akadnátok fenn apróságokon, mert ez neked nem felel meg!
2013. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!